Giminystės ryšiai nuo smurto nesulaiko

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Savaitgalį pradėti trys ikiteisminiai tyrimai dėl fizinio skausmo sukėlimo: nuo smurtautojų nukentėjo paauglė mergina, nuo dukters – motina, nuo tėvo – sūnus.

Penktadienį pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl sausio penkioliktosios popietę įvykusio susistumdymo ties „Ventos“ progimnazija. Kaip pareiškime policijai teigia mažeikiškis, jo dešimtmetę dukrą užpuolė dvi nepažįstamos mergaitės, tempė už šaliko, rankomis tampė už plaukų. Tokiais veiksmais mažametei buvo sukeltas fizinis skausmas.
Du ikiteisminiai tyrimai pradėti šeštadienį. Apie penktą valandą po pietų name Tirkšliuose siautėjo  neblaivi 32-ejų metų Ž. G. Moteris metė motinai į veidą mobilųjį telefoną ir prakirto kairįjį antakį.
Apie dešimtą valandą vakaro Pušyno gatvėje, kilus žodiniam konfliktui, būdamas apsvaigęs nuo alkoholio 43-ejų metų A. S. tapo agresyvus. Vyriškis stumdė savo 23-ejų metų sūnų po kambarį, sulaužė virtuvėje esančios krosnies apdailą, išdaužė durų stiklą.
Abu pastarieji smurtautojai, kurių atžvilgiu buvo pradėti tyrimai, dviem paroms uždaryti į policijos areštinę.

One Reply to “Giminystės ryšiai nuo smurto nesulaiko”

  1. Vardas (privalomas) parašė:

    Tai ne zmones,bet padugnes! Silpno proto ir nesivaldantys! Tokie nesikeicia ! Nuo tokiu reikia skubiai trauktis ,kartu su savo vaikais!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto