Gimnazijoje – mokslininkų ir studentų vizitas

V Dambrauskaitės nuotrauka

Laimėję „Tyrėjų nakties“ skelbtą konkursą, Gabijos gimnazijos moksleiviai sulaukė savojo laimėjimo – „Mobiliosios bioklasės“ vizito.

Populiarina gamtos mokslus

„Mobiliąja bioklase“ vadinama pirmoji Lietuvoje laboratorija, po šalies mokyklas važinėjantys Vilniaus universiteto Gamtos mokslų fakulteto studentai ir vienos pasaulyje gerai žinomos bendrovės, siūlančios produktus ir paslaugas mokslui, darbuotojai.
Septynių studentų bei mokslininkų komandos nariai, atvykę į Mažeikius, bendrauja su moksleiviais bei drauge su jais atlieka įvairius gamtos mokslų eksperimentus.
Be to, su savimi „Mobiliosios bioklasės“ komanda į mokyklas atsiveža naujausią laboratorinę įrangą. Šiuo sumanymu siekiama moksleivius supažindinti su gamtos mokslų laimėjimais, sudominti ir paskatinti jaunus, protingus, gabius žmones studijuoti gamtos mokslus.

Pabuvo tyrėjais

Su tokia misija studentai ir mokslininkai po Lietuvą keliauja jau ketverius metus ir per šį laiką aplankė daugiau nei 150 mokyklų.
Gabijos gimnazijoje „Mobilioji bioklasė“ lankėsi prieš dvejus metus, o šiemet gabijiečiai šį apsilankymą laimėjo sudalyvavę „Tyrėjų nakties“ konkurse. Dalyvaudami šiame konkurse,  moksleiviai turėjo atlikti pasirinktą bandymą ir su organizatoriais pasidalinti nuotraukose užfiksuotomis akimirkomis ir aprašymais apie bandymo eigą, rezultatus. Svarbus buvo ir draugų bei artimųjų palaikymas.

Visas rašinys – „Santarvės“ laikraštyje

One Reply to “Gimnazijoje – mokslininkų ir studentų vizitas”

  1. šaunuoliai parašė:

    gražus ir talentingas jaunimas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto