Gimnazijos atstovai – JAV ambasadoriaus surengtame priėmime

Nuotraukoje (iš kairės): Rita Meškienė, JAV ambasadorius Robert S. Gilchrist, Louis Higuera ir Asta Žukauskienė. Nuotr. iš gimnazijos archyvo

JAV ambasadai minint diplomatinių santykių su Lietuva atkūrimo trisdešimtmetį, ambasadorius Robert S. Gilchrist į priėmimą pakvietė Mažeikių Merkelio Račkausko gimnazijos atstovus.
Kvietimas neatsitiktinis – gimnazija su JAV ambasada bendradarbiauja, įgyvendindama įvairius projektus. 2019 m. gimnazistas Edgaras Narkus buvo išrinktas atstovauti Lietuvai JAV surengtoje lyderystės, diplomatijos ir tarptautinių santykių programoje „Benjamin Franklin Transatlantic Fellows Summer Institute 2019“, šį pavasarį anglų kalbos mokytoja Rita Meškienė dalyvavo TEA 2021 – Mokymo meistriškumo ir pasiekimų programoje bei du mėnesius stažavosi JAV. Šiuos mokslo metus gimnazijoje dirbs Louis Higuera, iš Jungtinių Valstijų į Mažeikius atvykęs pagal ETA – anglų kalbos mokytojo padėjėjų – programą.
Ambasadoriaus surengtame priėmime dalyvavo R. Meškienė, L. Higuera ir gimnazijos direktorė Asta Žukauskienė.
„Nuoširdžiai džiaugiamės, kad JAV ambasadorius pakvietė mūsų gimnazijos bendruomenės narius. Smagu buvo priėmime susitikti su švietimo, mokslo, meno atstovais. Užmezgėme pažinčių, smagiai pabendravome su senais pažįstamais ir parsivežėme naujų idėjų“, – trečiadienio kelionę į sostinę pakomentavo gimnazijos vadovė.

2 Atsakymai į “Gimnazijos atstovai – JAV ambasadoriaus surengtame priėmime”

  1. Jolanta parašė:

    Prie sovietu buvo pionieriu draugoves pirmininke, trimitavo sovietinius sukius, dabar gimnazijos direktore. Bet Lietuvoj tokiu isverstakuriu desimtys tukstanciu

  2. Jo parašė:

    Nu ir atsišėrusios,o sako mokytojai biednai gyvena

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto