Gimnazijų bendruomenės suvažiavo į forumą

Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

Mažeikių Merkelio Račkausko gimnazijoje penktadienį vyko Telšių regiono gimnazijų bendruomenių atstovų forumas, kuriame diskutuota aktualiomis temomis.

Tikslas – bendruomeniškumas

Paskelbdama 2015–2016 mokslo metų pradžią ir kreipdamasi į šalies švietimo bendruomenę, švietimo ir mokslo ministrė Audronė Pitrėnienė iškėlė visiems bendrą uždavinį.
„Siekime kokybės – tai yra pagrindinis šių mokslo metų tikslas. Vertinkime tai, ką duoda mokykla. Ir patys stenkimės: nuoširdžiai mokydamiesi ir kūrybiškai dirbdami. Kurkime savo svajonių mokykloje, kurioje gera kiekvienam. Tebūna tai palanki erdvė visiems bendruomenės nariams. Šiuos mokslo metus skelbiame mokyklos bendruomenės metais“, – sakė A. Pitrėnienė.
Šio forumo tikslas ir yra kurti bei plėtoti bendruomeniškumą.

Renginys, turintis tradicijas

Pasak vienos iš renginio iniciatorių, Švietimo kokybės ir regioninės politikos departamento vyresniosios specialistės Reginos Pocienės, šis forumas – tęstinis renginys.
„Dar kai gyvavo apskričių administracijos, buvome pradėję tokį gimnazijų judėjimą. Kaskart kituose miestuose susitikdavo jų vadovai bei komandos, aptardavo svarbius reikalus, diskutuodavo aktualiausiomis temomis“, – forumo tikslus apibendrino R. Pocienė.
Merkelio Račkausko gimnazijos direktorė Asta Žukauskienė „Santarvę“ informavo apie tai, kad į kvietimą dalyvauti atsiliepė penkiolika Mažeikių, Telšių ir Plungės rajonų bei Rietavo savivaldybės gimnazijų.
„Porą metų toks forumas nevyko, o per tą laiką akreditavosi nemažai naujų gimnazijų, tad pabendrauti tikrai buvo apie ką. Dalyvaujančių gimnazijų atstovai skaitė pranešimus apie jų atstovaujamų ugdymo įstaigų savitumus, bendravo ir ieškojo bendrų sąlyčio taškų“, – kalbėjo direktorė.

One Reply to “Gimnazijų bendruomenės suvažiavo į forumą”

  1. Kolegė parašė:

    Puiku, šaunuolė Asta.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto