Gimnazistų kraitis – 44 šimtukai

Mažeikių rajono savivaldybės administracijos Ryšių su visuomene skyriaus nuotrauka

Nacionaliniam egzaminų centrui paskelbus šių metų abitūros egzaminų įvertinimus, paaiškėjo, kad Mažeikių rajono abiturientų rezultatai – geriausi per pastaruosius penkerius metus: gauti 44 aukščiausi mokinių žinių įvertinimai – 100 balų.
Mažeikių Merkelio Račkausko gimnazijos abiturientas Gabrielius Buzas surinko net penkis aukščiausius įvertinimus – iš visų jo laikytų valstybinių egzaminų.
Trečiadienį šimtukininkus pagerbė rajono valdžios atstovai. Jiems buvo įteikti Savivaldybės padėkos raštai ir atminimo dovanos.
Plačiau skaitykite penktadienio laikraštyje.

9 Atsakymai į “Gimnazistų kraitis – 44 šimtukai”

 1. gulbe parašė:

  saunuoliai vaikai kad tik jums toliau sektusi!

 2. Baron Münchausen von Bugenen parašė:

  Žinot, pasaulį į priekį stumia tikrai ne zubrylos ir ne kalikai, mintinai kaldami bele ką, ką viršininkas, dirikas ar okupantas, ar oligarchas, ar mafijozas liepia. Būtent baigę aukso medaliais univerkes, ypač VU, sudrapalino Lietuvoje sveikatos ir socialinę apsaugą, ir sugrūdo pavojingai daug lietuvių, daug žemaičių į užribį, į socialinę atskirtį. Argi tai progreso rodiklis, jei baigę medaliais ir su pagyrimu nugrūdo Lietuvą į Europos uodegą? Va, žiūrėkit, estukai elgiasi visai kitaip ir pasiekė didelių rezultatų, o mes ką? Ką darysime po 2020 metų, kai Vokietija babkių nachaliavai jau nebeduos, o teks patiems užsidirbti, kur dėsimės ir kur dėsis mūsų elitas, a?

 3. biciulis parašė:

  Viliuks zveris

 4. To to "man įdoiausia" parašė:

  O kas sake,kad jie kvaili ir prapuls gyvenime?:) Kodel puolate i krastutinumus paskaite kritiska nuomone? Aisku mokytis reikia visa gyvenima,dabar toks gyvenimas. Tik mokytis reikia su protu atsirenkant ko tau reikes,turint kazkoki tiksla,plana ko nori pasiekti. O jei zmogus gauna sakykime vien simtukus,tai jau tikrai itartina,kad jis mokosi atmintinai,kaip eilerasti.Kodel taip sakau? Todel,kad pamenu klaseje buvo keletas tada dar penketukininkiu merginu,kurios mokesi mintinai ir tuom didziavosi. Kur ju pasididziavimas dabar nezinau,bet nieko nesu girdejes apie ju pasiekimus. Reikia mokytis gyventi,o ne tik tai ka kazkas surase i programa ir pateike. Kazkas rase,kad lietuviskas diplomas Vakaruose nieko nereiskia.100% taip nera,vakaruose gydytojai ar kiti tiksliuju mokslu atstovai nera ignoruojami,bet aisku turi parodyti ka sugeba.Taciau visi kiti mokslai vakaruose yra verti tik to popieriaus ant kurio isspausdintas diplomas.O jus pagalvojote kodel taip yra? Paprasciausiai Lietuva neturi kuom pasigirti,kiek lietuvisku imoniu yra zinomu vakaruose? Kiek nauju technologiju yra sukurta Lietuvoje? Kiek zinau lazeriai ir kazkiek biotechnologijos yra zinomos. Todel logiskas vakaru poziuris i tuos mokslus,juos baigusiu daug o rezultatu nera.

 5. to "man įdoiausia" parašė:

  Patikėk, manim, tie vaikai tikrai protingi ir dauguma jų visai ne kalikai, o šiaip iš prigimties protingi, kurie gyvenimeneprapuls. Aišku, gyvenime jiems ne visiem pasiseks. Bet protas + sėkmė , tai labai gerai. Žinau žmonių, kurie gavo šimtuką ir tikrai „nedžiūvo“ prie tų knygų, o turėjo draugų ir gyveno įprastą jaunuoliui (-ei) gyvenimą su visais pasilinksminimais ir pan. Ir gyvenime neprapuolė. O mokytis reikia visą gyvenimą ir tobulėti, nes kitaip atsiliksi nuo gyvenimo ir iškrisi iš „žaidimo“….

 6. Giedrius parašė:

  Bet koks lietuvių susireikšminimas su tais mokslais ir gerais rezultatais… Pabandykite lietuvišką diplomą įkišti darbdaviui užsienyje – jis net neužmes akies į tą popiergalį ir paklaus „o ką tu sugebi?“. NET ir tokiose išvysčiusiose šalyse kaip Vokietija jūsų išsimokslinimas yra bevertis, todėl dauguma jaunų vokiečių baigę mokyklą skuba įgyti paprasčiausios specialybės.

 7. Komentatorius parašė:

  Reikėtų uždrausti pilvotiems primatams fotografuotis su mokiniais. Jie daro nepataisomą žalą geriems mokiniams. Tikiuosi, kad ateityje jie savo mokslų pasiekimais ir įvertinimais nesidalins su jokiais politikuojančiais žinduoliais, kuriems tai bus tik būdas parodyti savo taukuotas marmūzes. Mokiniai, bėkit kuo toliau nuo tokių žmonių.

 8. man idomiau parašė:

  butu paskaityti ka nuveike,ka veikia simtukininkai baige mokykla pries 5-10 metu.Tie simtukai nieko nereiskia,gali iskalti bet ka,kad gautum simtuka o kas toliau? Vel ieskosi kas ka paduos ir uoliai kalsi,dirbsi? Egzaminai vis tebera atminties patikrinimas,o kaip patikrinti ka tas puikios atminties zmogus realaus sugeba? Daug jaunimo baigusiu aukstasias,magistrus,bet truksta darbo vietu ir jiems,ir kitiems.Kas jas turi sukurti jei ne tie absolventai,deja jie ne kazka sukuria.Ar tai nereiskia,kad tik sugebame ismokti kas paduota,o sukurti kazka nelabai iseina?

 9. Regina parašė:

  Šaunolei!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto