Ginčai dėl Joninių – audra stiklinėje?

Daug metų gyvavusi tradicija Jonines švęsti Viekšnių vasaros estradoje šiemet bus nutraukta. Nuotr. iš redakcijos archyvo

Artėja Joninės – viena gražiausių vasaros švenčių.
Paskelbus naujovę, kad Mažeikių rajone Jonų ir Janinų pagerbimo šventė bus rajoninė ir vyks tik Mažeikiuose, internete užvirė aštrios rajono gyventojų diskusijos. Vieni tokiai idėjai pritaria, kiti piktinasi, kad šventė pavogta iš ilgametes Joninių tradicijas puoselėjusių Viekšnių. Kiti įžvelgia politikavimą.
„Santarvė“ domėjosi, kas padiktavo sprendimą perkelti Jonines į Mažeikius ir kur dingo kitos šventės, prie kurių mažeikiškiai jau buvo pripratę, – Gatvės muzikos diena, miesto šventė.

});

Vyko vadovų susitikimas

Prieš kurį laiką Mažeikių rajono savivaldybės interneto svetainėje ir paskyroje socialiniame tinkle „Facebook“ buvo paskelbta informacija apie įvykusį Mažeikių rajono savivaldybės ir rajono kultūros centrų vadovų susitikimą, kuriame kalbėta apie pirmą kartą Mažeikiuose organizuojamą rajoninę Joninių šventę. 
Pranešime akcentuota: šiemet...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto