Ginklą vežusį mažeikiškį apygardos teismas pripažino kaltu, bet skyrė sušvelnintą bausmę

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Šiaulių apygardos teisme išnagrinėta Mažeikių rajono gyventojo, kaltinamo Kelių eismo taisyklių pažeidimu ir nusikalstamomis veiklomis, susijusiomis su šaudmenų laikymų bei kontrabanda, byla. Antradienį Šiaulių apygardos teismas jis pripažino kaltu ir skyrė bausmę.

Tyrimui ir bylai – 1,5 metų

2018 spalio pabaigoje policijos pareigūnai Ruzguose sustabdė automobilį „Audi A3“, kurį vairavo 34-erių metų Mažeikių rajono gyventojas. Vyriškis vairavo, neturėdamas tam teisės, nes jos nebuvo įgijęs, buvo neblaivus (2,46 promilės girtumas). Ant automobilio galinės sėdynės policininkai rado užtaisytą 6 mm kalibro revolverį „Alfa-Proj Brno“, vėliau per kratą mažeikiškio namuose buvo rasta daugiau nei trys dešimtys šio kalibro sportinių šovinių.
Įtariamasis savo kaltės neneigė – jis prisipažino, kad šimtą šovinių už 27 eurus 2018 m. vasarą nusipirko iš Čekijoje įsikūrusios internetinės parduotuvės, juos į namus pristatė kurjeris; neteisėtai įgijo ir laikė namuose revolverį, kuris anksčiau priklausė jo tėvui, o po jo mirties ginklo vyras neįregistravo, nesikreipė dėl leidimo laikyti jį, nes nežinojo, kad reikia; šovinius pirko, norėdamas pašaudyti į taikinius, per tokias pramogas dalį šovinių jau buvo iššaudęs; automobilis „Audi A3“ priklausė jo motinai, vairavo be teisių, nes niekada jų ir neturėjo.
Visas straipsnis – laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto