„Gintarėlyje“ – diena, skirta šypsenai ir gerai nuotaikai

Rytas Mažeikių lopšelyje-darželyje „Gintarėlis“ prasidėjo plačiomis šypsenomis. Kaip ir kasmet, priešmokyklinio ugdymo mokytojos J. Stackevičiūtė-Bubinienė, D. Liauksminaitė, S. Gedminė džiugino darželio ugdytinius ir bendruomenę.

Mokytojos, pasipuošusios įvairiais emocijų veidukais, rideno kauliuką-taškiuką ir žaidė žaidimus.  Kartu su vaikais prisiminė pavaizduotų emocijų pavadinimus. Pateiktas emocijas „Emocijų rate“ vaizdavo noriai ir labai entuziastingai. Vaikai apdovanoti šypsniukais-bučinukais. Diskutuodami mažieji aptarė šypsenos svarbą.

Popietės tikslas – vaikams suteikti žinių apie gerų emocijų ir šypsenos naudą kartais ir niūrioje mūsų kasdienybėje. Teigiamas mikroklimatas kasdien ir stipri vaikų emocinė bei psichinė sveikata įgalins vaikus sėkmingai augti ir tobulėti.

Širdį džiugino vaikų emocijos ir noras susipažinti. Visą saulėtą šventinę dieną vyravo džiugios nuotaikos bei plačios ir nuoširdžios šypsenos. Visi vaikai ir bendruomenės nariai pasižadėjo kuo daugiau kasdien šypsotis ir šypsenos virusu apdovanoti šeimos narius.

3 Atsakymai į “„Gintarėlyje“ – diena, skirta šypsenai ir gerai nuotaikai”

  1. Anonimas parašė:

    Kaip suprasti ,,baisios aukliebos,,? Ar gali įtikti žmonėms, mokytojos ruošiasi, įdeda darbo,kad tik vaikus užimt, o čia toks įvertinimas…

  2. Mama parašė:

    Labai šaunus kolektyvas ir vaikai su dideliu noru keliauja į darželį. Ačiū :)

  3. nu taip parašė:

    Baisios aukliebos,kaip vaikai nebijo .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto