„Gintarėlyje“ – muzikinė-metodinė diena „Dainuoju su…“

Nuotr. iš asmeninio archyvo

Lietuva – dainų kraštas. Ypač Žemaitija. Ypač dažnai muzika skamba Mažeikių lopšelyje-darželyje „Gintarėlis“. Nors nesame muzikos mokykla, bet mūsų įstaigoje dainuoja mokytojai, susibūrę į ansamblį „Kibirkštėlė“, dainuoja vaikai, ugdomas jų artistiškumas, kūrybiškumas, atskleidžiami muzikai gabių vaikų talentai. „Dainų dainelės“ konkursų, kitų konkursų, renginių metu dainuoja ir ugdytinių tėvai.
Ir visa tai mokytojų, kitų darbuotojų, ypač darželio meninio ugdymo mokytojos Romos Skirmontienės dėka, kurios pagrindinis troškimas – visų širdyse skleisti muziką.
Mažeikių lopšelio-darželio „Gintarėlis“ vizija – ugdyti sveiką, kūrybišką, laisvą ir laimingą vaiką. Siekdami šio tikslo, darželyje organizuojame įvairius renginius, projektus, šventes, seminarus, konferencijas. Ieškome ir randame įvairių netradicinių būdų į tokius renginius pakviesti socialinius partnerius, tėvus, kitų įstaigų mokytojų ir vaikų.
Įgyvendinant savo sumanymus, pasitinkant didžiąsias metų šventes, darželis sulaukė neeilinės dienos. Svetingai atidarė duris visiems Mažeikių rajono, regiono svečiams, panorusiems dainuoti, pabūti kartu ir Dainuoti su… mama, tėčiu, draugu, mokytoju, seneliais.
Pasiklausyti, pasidžiaugti atlikėjais atvyko ir Mažeikių rajono savivaldybės vicemerė Lina Rimkienė, taip pat Švietimo skyriaus vyriausioji specialistė Nijolė Zakalskienė.
Renginį pradėjusioms ir visiems dainininkams, klausytojams drąsos ir geros nuotaikos linkėjusios mokytoja Jūratė ir jos ugdytinė Liepa pasveikino visus su žiema, laukimu, kvietė pasisemti gėrio, gražių emocijų, pasidalyti patirtimi.

Nuotr. iš asmeninio archyvo

Koncerte puikiai dainas atliko duetai, ansambliai, kvartetai. Dainavo tėtis su dukra, trijų kartų dainininkai – močiutė, mama ir dukrytė. Dainavo mokytojos su ugdytiniais, vaikai su savo draugais. Vadovai, muzikos vadovai. Visi buvo pakylėti ir nustebinti. Žinomas dainas atliko visi sėdėję salėje. Balsingi, talentingi, mylintys dainą visi – maži, dideli, vyresni, senesni – buvo kartu, visi dainavo su…
Dainų dieną užbaigė darželio „Gintarėlio“ tėvų ansamblis, kuris atliko Draugų dainą.
Tokie renginiai – būtini. Jie vienija, telkia, stiprina ryšį tarp vaikų, tėvų, mokytojų, senelių, kitų institucijų.
Didžiuojuosi darželio bendruomene, mokytojais, tėvais, vaikais. Renginiui ruošiantis, dar ir dar kartą įsitikini, kokie atsakingi, darbštūs ir vieningi čia dirbantys žmonės. Tai įsivertinimas, įrodymas, kad siekdami užsibrėžtų tikslų gebame planuoti savo darbus, gebame siekti, pasiekti ir pasidžiaugti rezultatais.
Kuo dažniau dainuokime su… Anot mokytojo L. K. Ulevičiaus, „jeigu dainuos vaikai, dainuos visa Lietuva.“
Saulė Sadauskienė,
Laikinai einanti Mažeikių l. d. „Gintarėlis“
direktoriaus pareigas

Nuotr. iš asmeninio archyvo

Nuotr. iš asmeninio archyvo

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*