Girtam vairuotojui iškvietė policiją

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Kovo vienuoliktosios vakarą pilietiškas viekšniškis neleido kelionės tęsti neblaiviam vairuotojui iš Laižuvos.
Penktadienį į avariją pateko visa šeima.


Neblaivus laižuviškis toliau nenuvažiavo 

Apie pusę devintos vakaro važiuodamas S. Dariaus ir S. Girėno gatve Viekšnių miestelio gyventojas pastebėjo, kad prieš jį važiuojantis automobilis „Renault Espace“ įtartinai manevruoja. Abu automobiliai sustojo prie parduotuvės, vairuotojai užėjo į ją ir tuomet viekšniškis užkalbino įtartiną vairuotoją. Pamatęs, kad šis kalba nerišliai ir yra akivaizdžiai girtas, principingas pilietis iškvietė policijos pareigūnus. 
Atvykę policininkai nustatė, kad 36-erių metų Laižuvos gyventojas E. V. vairuoja neturėdamas vairuotojo pažymėjimo, be to, yra neblaivus – jam nustatytas 1,8 promilės girtumas.
Kitas be vairuotojo pažymėjimo vairavęs mažeikiškis sulaikytas kovo devintąją. 31-erių metų A. N. vairavo automobilį „Cadillac CTS“, nors vairuotojo pažymėjimas iš jo jau yra atimtas. Už tokį pažeidimą gresia bauda nuo pusantro tūkstančio iki dviejų tūkstančių litų arba administracinis areštas.


Darbo buvo ir medikams 

Kovo aštuntosios vakarą kelyje Tirkšliai–Užlieknė, esant itin slidžiai kelio dangai, automobilio „Audi 80“ nesuvaldė D. B.  Mašina nuvažiavo nuo kelio į griovį, avarijos metu sumušimus patyrė kartu važiavusi R. B. ir jos keturmetis sūnus. Po medikų suteiktos pagalbos jie išleisti gydytis ambulatoriškai. 
Kovo septintosios vakarą avarija įvyko ties Ventos gatvės 63-iuoju namu. Liudininkai pastebėjo, kaip baltos spalvos autobusiukas, važiavęs dideliu greičiu, trenkėsi į stovėjusią „BMW“ ir nuvažiavo į gretimą kiemą. Po kurio laiko prie apdaužyto automobilio atėjo, kaip įsidėmėjo liudininkai, autobusiuką vairavęs žmogus ir bandė tartis.
Atvykę policijos pareigūnai nustatė, kad „Ford Transit“ vairavo vairuotojo pažymėjimo neturintis, neblaivus (vienos promilės girtumas) Š. S.
Tą pačią dieną Mažeikių aplinkkelyje avariją sukėlė Latvijos pilietis A. P. Jo vairuojama „Opel Astra“ nesustojo prieš „STOP“ ženklą ir atsitrenkė į tiesiai važiavusią „Audi 80“. Šios mašinos vairuotojui Plinkšių gyventojui J. K. po avarijos prireikė medikų pagalbos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto