Girtas bugeniškis nesuvaldė automobilio

Avarijos kaltininkui nustatytas 1,98 promilės girtumas, tačiau tuo metu kompanijos tai nejaudino: jie ir toliau įvykio vietoje skanavo alų. Nuotrauka iš rajono policijos komisariato

Vos prasidėjo naujieji metai, rajono kelių policijos poskyryje jau registruota pirmoji avarija, kurios kaltininkas – neblaivus vairuotojas. Automobilis apvirto, ir tik laimingo atsitiktinumo dėka penki juo važiavę jaunuoliai nenukentėjo.

Įvykio vietoje siurbčiojo alų

Pirmąjį sausio rytmetį į namus automobiliu „BMW 320“ skubėjo bugeniškis Kostas B. su kompanija. Vaikinui neatrodė svarbu tai, kad jis neturi vairuotojo pažymėjimo bei buvo gerokai paragavęs alkoholio.
Kelyje Mažeikiai–Skuodas sukėlęs avariją, atvykusiems policijos pareigūnams jis vaizdžiai dėstė aplinkybes: „Vieną žiedą prasukau, sukau į antrąjį, tačiau pusračio neišlaužiau“ (nors šiame kelio ruože yra tik viena žiedinė sankryža, – red.). Nesuvaldytas automobilis kliudė kelio bortelį ir apsivertė, penki juo važiavę jaunuoliai iš transporto priemonės išsikabarojo pro langus.
Avarijos kaltininkui nustatytas 1,98 promilės girtumas, tačiau tuo metu kompanijos tai nejaudino: jie ir toliau įvykio vietoje skanavo alų.
Rajono kelių policijos poskyrio specialistas Steponas Liaugaudas informavo, kad pirmąjį sausio vakarą nubaustas ir pirmasis pėsčiasis. Žemaitijos gatvėje, ties pirmuoju namu, nors visiškai šalia yra pėsčiųjų perėja, neleistinoje vietoje per gatvę ėjo 63-ejų metų Stanislovas P. Jam surašytas administracinis protokolas, už šį pažeidimą gresia bauda nuo 80 iki 140 litų.

Ieško avarijos liudininkų

Per tris savaitgalio dienas pastebėti ir nustatyti devyni eismo taisyklių pažeidėjai. Du jų nubausti už vairavimą, neprisisegus saugos diržų, o net 34-erių metų vairavimo stažą turintis vairuotojas – už tai, kad nepaisė draudžiamojo šviesoforo signalo.
Per vieną paskutiniųjų senųjų metų avarijų buvo sužalota keleivė. Penktadienio pavakarę Žemaitijos ir Naftininkų gatvių šviesoforu reguliuojamoje sankryžoje automobilis „Toyota Rav 4“ suko į kairę ir nepraleido tiesiai važiavusios „Audi A6“. Po susidūrimo į Mažeikių ligoninę dėl galvos sužeidimo nuvežta šešiolikmetė mergina. Policijos pareigūnai ieško avarijos liudininkų, nes joje dalyvavusių vairuotojų parodymai dėl šviesoforų spalvų skiriasi.
Šeštadienį sodų bendrijoje „Kurmaičiai“ žmonės pastebėjo į griovį įvažiavusį automobilį „Audi 100“. Atvykę policijos pareigūnai apžiūrėjo apgadintą automobilį, tačiau vairuotojas jau buvo pasipustęs padus, išsiaiškinta, kad automobilis priklauso Leckavos gyventojui.
Pareigūnai taip pat ieško gruodžio trisdešimtąją P. Matulionio gatvėje avariją sukėlusio ir pasprukusio vairuotojo. Jo mašina kliudė stovėjusį „Citroen C5“ ir nuvažiavo.

4 Atsakymai į “Girtas bugeniškis nesuvaldė automobilio”

 1. Vardas (privalomas) parašė:

  Kilo su ereliais, o nusileido su varnomis :D :D

 2. Vardas (privalomas) parašė:

  kartu buvau :)

 3. .. parašė:

  Kas tiesa tas ne melas :D Banys lieka Baniu ;DD

 4. .... parašė:

  Banys vėl siautėja. Na, niekad nė vienas iš jų proteliu nepasižymėjo…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto