Girtas kombainininkas neišsiteko kelyje

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Paskutinį rugpjūčio vakarą rajono policijos pareigūnai surengė nedidelį reidą, kurio metu buvo stebimas nepilnamečių elgesys, taip pat vykdoma eismo saugumo kontrolė.
Reido metu pareigūnai aptiko du neblaivius vairuotojus, vienas jų vairavo kombainą ir įvažiavo į griovį.

Aštuntą valandą vakaro į pareigūnų rankas įkliuvo 32-ejų metų vyras. Jo vairuojamą automobilį „Opel Vectra“ policija sustabdė kelyje Mažeikiai–Plungė–Tauragė, Šerkšnėnų gyvenvietės ribose. Vyriškiui kelionės tęsti pareigūnai neleido – alkoholio tikrintuvu jam buvo nustatytas 2,39 promilės girtumas.
Po devintos valandos vakaro policijos ekipažas skubėjo į Meškelių kaimą Viekšnių seniūnijoje: iš ten pranešta, kad nuo kelio į griovį nuvažiavo kombainas, o kombainininkas – akivaizdžiai neblaivus.
Policijai atvykus į vietą, faktai pasitvirtino – neturinčiam teisės vairuoti 41-erių metų vyrui buvo nustatytas 2,56 promilės girtumas.
„Sunku net suvokti, kaip tokią sunkiasvorę transporto priemonę vairuoja kombainininkas, kuriam nustatytas sunkus girtumas, kokį pavojų jis kelia aplinkiniams bei kitiems eismo dalyviams.
Pirmąją rugsėjo savaitę sustiprinsime budėjimus, rengsime reidus. Prašome ir gyventojus nebūti abejingus, pranešti mums apie tokius pažeidėjus“, – kalbėjo rajono policijos komisariato veiklos skyriaus viršininkas Arūnas Bubliauskas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto