
Tokios neblaivių vairuotojų gausos savaitgalį mažeikiškiai policijos pareigūnai sunkiai atsimena. Trys neblaivūs asmenys prie vairo sulaikyti šeštadienį, vienas – sekmadienį ir viena – tik prasidėjus pirmadieniui. Visiems jiems Mažeikių rajono policijos komisariate pradėti ikiteisminiai tyrimai, nes girtumai viršijo pusantros promilės.
Pirmasis neblaivus vairuotojas įkliuvo šeštadienį, apie pusę pirmos dienos, Kruciuose: gyventojai, įtarę, kad vairuoja neblaivus vyras, sustabdė automobilį „Audi A4 Avant“ ir iškvietė policijos pareigūnus. Gyventojų nuogąstavimai pasitvirtino – 46-erių metų vyrui, kuris neturi ir teisės vairuoti, nustatytas 2,34 promilės girtumas.
Apie pusę keturių po pietų mieste budėjęs mažeikiškių policijos pareigūnų ekipažas Algirdo gatvėje prasilenkė su automobiliu „Mercedes-Benz“, prie kurio vairo sėdėjusio vyro išvaizda sukėlė įtarimų, todėl buvo nutarta jį patikrinti. Nuojauta neapgavo, 49-erių metų vairuotojui nustatytas 1,58 promilės girtumas. Paskutinis šeštadienį, apie penktą valandą vakaro, mažeikiškiams policijos pareigūnams įkliuvo ratinį traktorių Ukrinuose vairavęs 59-erių metų vyras, jam nustatytas 2,28 promilės girtumas.
Paskutinį gegužės vakarą neblaivus vairuotojas pastebėtas Tirkšliuose – 1,73 promilės įpūtęs 42-ejų metų vyras vairavo automobilį „Mazda 3“.
Neblaivi vairuotoja užfiksuota tik prasidėjus pirmadieniui: apie pusę pirmos nakties Naftininkų gatvėje automobilis „Opel Mokka“ atsitrenkė į šalia kelio stovintį automobilį „Renault“, jį apgadino ir išvažiavo iš eismo įvykio vietos. Įtariamoji neblaivi (1,79 promilės girtumas) 41-erių metų avarijos kaltininkė buvo sulaikyta ir uždaryta į Šiaulių policijos areštinę.
Gegužės mėnuo tapo neblaivių vairuotojų, kuriems pradėti ikiteisminiai tyrimai, dvejų metų „rekordininku“ – Mažeikių rajone sulaikyta 12 vairuotojų, kuriems nustatytas didesnis nei 1,5 promilės girtumas. Praėjusių metų rugpjūtį tokių sulaikyta 11.