Girti kelių chuliganai taranavo moterų vairuojamus automobilius

Tirkšliuose „susibučiavo“ du automobiliai.

Neblaivus (nustatytas 2,6 promilės girtumas) avarijos kaltininkas tvirtino vairuotojo pažymėjimą palikęs kitoje striukėje, ar jį iš viso turi, aiškinasi kelių policijos poskyrio pareigūnai. Mindaugo DULINSKO nuotr.

Jauni neblaivūs vairuotojai šeštadienį Tirkšliuose sukėlė dvi avarijas, trečiasis neblaivus kelių chuliganas eismo įvykį sukėlė Mažeikiuose.
Dviejose avarijose girtuokliai apgadino moterų vairuojamus automobilius.

Sužeisti trys žmonės

Trečią valandą nakties specialiosios rajono tarnybos gavo pranešimą, kad kelyje Mažeikiai–Tauragė, prie Tirkšlių miestelio riboženklio, įvyko avarija. Susidūrus dviem automobiliams, viename iš jų buvo užspaustas žmogus.
Atvykę į avarijos vietą policijos pareigūnai nustatė, kad automobilis „Audi 100“, kurį vairavo 28-erių metų Pievėnų gyventojas Saulius R., išvažiavo į priešingos krypties eismo juostą ir susidūrė su priešais atvažiuojančiu automobiliu „Opel Astra“.
Avarijos kaltininkas liko užspaustas sumaitotame automobilyje, jį, panaudoję gelbėjimo įrangą, ištraukė mažeikiškiai ugniagesiai gelbėtojai ir perdavė medikų globon. Vyriškis paguldytas į Mažeikių ligoninės traumatologijos skyrių, jam po avarijos nustatytas 2,1 promilės girtumas.
Po eismo įvykio į medikus taip pat kreipėsi kartu su pievėniškiu važiavęs Tučių kaimo gyventojas Mindaugas B. bei opelio vairuotojas Vladislavas B. Abu jie po apžiūros išleisti gydytis ambulatoriškai.

Koją pakišo girtumas

Girtų vairuotojų „nuotykiai“ šeštadienį tęsėsi toliau.
Keturioliktą valandą Tirkšliuose, S. Nėries gatvėje, saugaus atstumo nesilaikė „Opel Meriva“ vairuotojas 21-erių metų Mindaugas V. Jo vairuojama mašina rėžėsi į priekyje važiavusį „Kia Ceed“. Neblaivus (nustatytas 2,6 promilės girtumas) avarijos kaltininkas tvirtino vairuotojo pažymėjimą palikęs kitoje striukėje, ar jį iš viso turi, aiškinasi kelių policijos poskyrio pareigūnai.
Prieš aštuonioliktą valandą policija gavo pranešimą apie avariją šviesoforu reguliuojamoje Gamyklos ir Algirdo gatvių sankryžoje. Automobilis „Opel Insignia“ suko į dešinę, tačiau nesuvaldytas išvažiavo į priešpriešinio eismo juostą ir susidūrė su automobiliu „VW Touareg“. 36-erių metų opelio vairuotojui Gintautui J. nustatytas 2,13 promilės girtumas.
Abu avarijose nukentėjusius automobilius vairavo moterys.

2 Atsakymai į “Girti kelių chuliganai taranavo moterų vairuojamus automobilius”

  1. Nerijus parašė:

    Kazi ar patrauklus tas kaltininkas buvo.?:)

  2. Vardas (privalomas) parašė:

    tiems girtuokliams reikia ne tik kad teises atimti ir bauda skirti,bet ir ipareigoti atlyginti patirtus nuostolius zmonems nukentejusiems autoivikiuose,juk niekas neivertina ar zmogus skubejo i koki kelta,rengini,orouosta ar panasiai.
    siulau nukentejusiems pasiteirauti ar kol bus taisoma masina po autoivikio,bus galima nuomotis kita transporto priemone is kokios imones ir ar tas islaidas padengs avarijos kaltininkas, ar draudimas(kuris ir issiieskos is avarijos kaltininko atsiradusias nenumatytas islaidas uz nuoma)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto