Globos namų vaikams padėjo daug geradarių

Sigito STRAZDAUSKO nuotrauka

Vaikų našlaičių ir senelių globos namuose įvyko savanorių globėjų, įtėvių paieškos vaikams projekto „Atverk duris“ baigiamasis renginys. Globos namų administracija, vaikai padėkojo visiems, vienaip ar kitaip prisidėjusiems, kad ta akcija gyvuotų ir sėkmingai vyktų toliau.

Prasidėjo nuo laiškų

Projektas „Atverk duris“ prasidėjo praėjusių metų birželį. Globos namų direktorė Birutė Vaičkienė pasakojo, kad po ilgų pokalbių su vaikais apie jų laukiamas vasaros atostogas, apie svajonių šeimą, paprašė, kad vaikai visus savo lūkesčius surašytų laiškuose.
„Ir vaikai surašė. Norėdami, kad kažkas išgirstų, perskaitytų vaikų laiškus, kreipėmės į laikraščio „Santarvė“ redakciją, kad juos išspausdintų. Čia buvome iš karto suprasti – direktorius ilgai negalvodamas pasiūlė bendradarbiauti ir skyrė laikraštyje skyrelį mūsų globotinių laiškams“, – pasakojo B. Vaičkienė.
Šia akcija, pasak vadovės, atsiliepta į Prezidentės Dalios Grybauskaitės raginimus ieškoti kuo įvairesnių alternatyvų institucinei globai.

Atsirado daug pagalbininkų

Vaikų našlaičių ir senelių globos namų direktoriaus pavaduotoja Raimonda Veličkienė džiaugėsi, kad vykdyti projektą jiems padėjo didelis būrys Mažeikių rajono žmonių: vieni sukūrė socialinę reklamą ir ją demonstravo per vietinę televiziją, kiti mielai sutiko neatlygintinai pagaminti reklaminius tentus, plakatus, daug įmonių ir bendrovių informaciją apie projektą skelbė savo įstaigose, taip supažindindami žmones su akcija.

Plačiau apie projektą skaitykite „Santarvės“ laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto