Globos namuose – svečiai iš Norvegijos

Nuotrauka iš asmeninio albumo

Birželio pabaiga buvo itin aktyvi Mažeikių rajono vaikų našlaičių ir senelių globos namų bendruomenei.

 Birželio 28, 29 dienomis Mažeikių rajono vaikų našlaičių ir senelių globos namuose svečiavosi įstaigos rėmėja iš Norvegijos – Inger Ellen Nicolaisen. Kartu su ja atvyko dar trys svečiais, kurie pirmą kartą lankėsi Lietuvoje ir mūsų įstaigoje. Po tradicinio rytinio pasisveikinimo su vaikais, gyvenančiais mūsų įstaigoje, globos namų auklėtiniai ir atvykę svečiai susirinko Tirkšlių pušyne smagiai praleisti laiko.
Svečių dėka buvo surengtas šaunus piknikas gamtoje, o tuo tarpu įstaigos darbuotojai ir vaikai pasirūpino svečių užimtumu. Nepaisant kalbos barjero, vaikai drąsiai bendravo ne tik su jau gerai pažįstama ir visų labai mylima Inger Ellen, kurią visi paprastai vadina teta Inger, bet ir su naujaisiais pažįstamais. Baigiantis piknikui visi vaikai buvo maloniai nustebinti svečių dovana – viešnios iš Norvegijos ir pati Inger Ellen vaikams kūrė ryškias ir ekstravagantiškas šukuosenas. Svečiai ne tik turiningai leido laiką su globotiniais, bet ir domėjosi jų gyvenimu bei ateities planais.
Deja, bet jau pirmadienį savo draugus turėjome išlydėti atgal į Norvegiją. Atsisveikinome žinodami, kad teta Inger kasmet atvyksta mūsų aplankyti… Visada žinome, kad turime patikimus draugus, kurie mumis rūpinasi ir globoja.

Direktorės pavaduotoja socialiniam darbui su vaikais Raimonda Veličkienė

2 Atsakymai į “Globos namuose – svečiai iš Norvegijos”

  1. Vardas (privalomas) parašė:

    manau tos lesos buvo skirtos vaikams o ne darbuotojams mokamos algos is siu pinigu kad tik kas galetu issiaiskinti manau visiems vaikams butu grazinti ju pinigai manau nebebutu tokiu Direktoirei kostiumeliu spinta drabuziai batai rankines naujos viska ji turi o vaikai vaikai nieko negauna tiek kiek jiems buvo zadeta del to vaikai su ja taip ir elgiasi nes ji vagia vaiku pinigus kuriuos skiria Norvegijos verslininke manau jai kas isdrystu taip pasiielgti vaikai dziugautu ir nebebutu tokiu nesamoniu. nereikia tu globos namu jie nereikalingi nebent nuplauti pinigu sumas tai faktas. Grazinkit pinigus Vagis

  2. Vardas (privalomas) parašė:

    Būtų neprošal pakontroliuoti Globos namų biudžetą ,kur naudojamoscNorvegijos rėmėjų vaikams skirtos lėšos? Ar tųkra šių i Vaikų gerovei?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto