Globos pertvarkoje – daug nežinomųjų

Abejojama, ar pastatas, esantis J. Basanavičiaus g. 4, yra tinkamas vaikams iš Bendruomeninio pagalbos vaikams centro apgyvendinti. Autorės nuotrauka

Rajono savivaldybė turi kuo greičiau nuspręsti, kur bus įkurdinti iš Duseikių socialinių globos namų parvežti mūsų rajono gyventojai. Institucinė globos pertvarka palies ir Bendruomeninį pagalbos vaikams centrą – vaikai jau kitais metais turi gyventi šeimyniniuose namuose.
Apie tai rajono valdžiai priminė praėjusią savaitę Mažeikiuose apsilankiusi Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos regioninio lygmens pertvarkos procesų ekspertė Živilė Jurgutienė.
Savivaldybės administracija ekspertę patikino, kad pertvarka bus įgyvendinta laiku, nepaisant kai kurių rajono gyventojų, nepatenkintų galima neįgalių žmonių kaimynyste, pasipriešinimo.
Plačiau skaitykite antradienio laikraštyje.

3 Atsakymai į “Globos pertvarkoje – daug nežinomųjų”

  1. W parašė:

    O kodėl ne savivaldybėje? Vistiek dauguma tik uzpakalius augina nuo sėdėjimo, tai tuo pačiu gales ir paglobot

  2. siūlau parašė:

    Kodėl Globos namų neįkurdinus buvusioje Krakių mokykloje – ten tam yra visos sąlygos – tilptų visi, esantys globos namuose.

  3. na parašė:

    savivaldybs taryba ras sprendimą ir įkurdins iš Duseikių socialinių globos namų parvežtus rajono gyventojus, o Bendruomeninio pagalbos vaikams centro pertvarka būtina – lėšos švaistomos be reikalo, patalpos per didelės, vaikų nedaug, o darbuotojų 38 (jų daugiau nei vaikų).

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto