Godumas kartais pražūtingas ir vagišiams

Šiuo metu tiriama, ar sulaikytieji nėra prisidėję prie pastarųjų mėnesių vagysčių iš negyvenamų rajono sodybų. Nuotrauka ir redakcijos archyvo

Purpliuose „šeimininkavusiems“ vagišiams pasipelnymo azartą numalšins… policijos areštinė. Pareigūnų sulaikytas ir jaunuolis, kuris kavos norėjo pagurkšnoti už ačiū.

Pakartotinis reisas buvo nesėkmingas

Šeštadienio vakarą buvo apvogta Purpliuose esanti negyvenama sodyba. Vagys, išdaužę lango stiklą, įsibrovė į namą ir pagalbinius pastatus, iš kur pavogė įvairių namų apyvokos daiktų bei metalo laužo.
Pirmasis apsilankymas sodyboje vagišiams buvo sėkmingas, bet sugrįžus dar kartą, besikraunant svetimą turtą juos pastebėjo vietos gyventojai ir apie tai informavo policiją. Policijos pareigūnai sulaikė tris jiems žinomus mažeikiškius ir dviem paroms uždarė į policijos areštinę. Šiuo metu tiriama, ar sulaikytieji nėra prisidėję prie pastarųjų mėnesių vagysčių iš negyvenamų rajono sodybų.
Kitas ilgapirštis – penkiolikmetis V. B. – bėdos prisiprašė po „vizito“ į Žemaitijos gatvėje esantį prekybos centrą „Super Neto“.
Trečiadienį vaikinui iš prekybos centro pasisekė pavogti dvylika pakelių kavos „Jacobs Kronung“, kuri įvertinta 168 litais, tačiau vėliau pareigūnų jis buvo sulaikytas, pradėtas tyrimas dėl vagystės.

Įtariamųjų ieškoma

Daugiau kaip devynis šimtus litų nuostolio po vagių apsilankymo patyrė Balėnų gyventoja. Sekmadienio rytą ji pamatė, kad vagys naktį naršė jos užrakintame ūkiniame pastate. Iš patalpoje buvusių trijų talpyklų ilgapirščiai pagrobė 320 litrų žymėtojo dyzelino.
Penktadienio vakarą akis į akį su įžūliu vagimi ant geležinkelio bėgių susidūrė 44-erių metų Laižuvos gatvės gyventoja.
Nepažįstamas jaunuolis iš mažeikiškės rankų išplėšė rankinę su joje buvusiais asmeniniais daiktais ir pabėgo. Padaryta žala viršija šešis šimtus litų.
Dėl vagysčių pradėti ikiteisminiai tyrimai, įtariamieji šiais nusikaltimais dar nenustatyti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto