Greitajai medicinos pagalbai darbo pridėjo plikledis

Nuotr. iš istockphoto.com

Šeštadienio vakarą prasidėjusi lijundra ir šios savaitės pradžioje tebesitęsiantis plikledis pagausino mažeikiškių, prašančių medikų pagalbos, gretas. Dėl slidžių kelių, gatvių ir šaligatvių jau sekmadienio rytą iškvietimų pagausėjo Greitosios medicinos pagalbos tarnybos skyriaus darbuotojams.

});

Policijos pareigūnų teigimu, sudėtingų avarijų dėl plikledžio rajone neįvyko.

Pranešimai prasidėjo sekmadienį 

Šeštadienį Greitosios medicinos pagalbos tarnybos Mažeikių teritoriniame skyriuje buvo gauti šeši iškvietimai dėl kritimų. Vyriausioji slaugos administratorė Sonata Keliotienė „Santarvei“ sakė, kad visi jie buvo buitiniai – vienas neblaivus žmogus gatvėje parkrito, kitas namuose užkliuvo už stalo ir pargriuvo ir pan.

„Šeštadienio vakarą gavome pranešimą, kad nuo kelio nuslydo automobilis, jame galimai yra sužeistas žmogus. Paaiškėjo, kad sužeidimų išvengta, žmogus labiau išsigando avarijos. O štai sekmadienio rytą prasidėjo pranešimai: slydo – lūžo koją, krito – susižeidė galvą, patyrė kitų sužeidimų. Sekmadienį septynis kartus važiavome...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto