Greitosios pagalbos tarnyba keičia dispečerinės paslaugų teikėją

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Nuo šio mėnesio pabaigos Mažeikių greitosios medicinos pagalbos centrui dispečerinės paslaugas teiks Panevėžio miesto greitosios medicinos pagalbos stotis. Tai mažeikiškiams padės sutaupyti apie
25 tūkst. eurų, bus užtikrintas operatyvesnis iškvietimų duomenų perdavimas.
Apie tai Savivaldybės tarybos sveikatos priežiūros ir socialinių reikalų komiteto nariams trečiadienį pranešė Mažeikių greitosios medicinos pagalbos centro vadovė.

VŠĮ Mažeikių greitosios medicinos pagalbos centro direktorė Joana Vološčikienė politikams priminė, kad 2013 m. šalyje buvo centralizuotas dispečerinių tinklas, kuris suformuotas pagal didžiuosius miestus. Mažeikių centras buvo priskirtas prie Šiaulių, su VšĮ Šiaulių greitosios medicinos pagalbos stotimi pasirašyta sutartis dėl dispečerinės paslaugų teikimo. 2016 m. šios sutarties galiojimo laikas pasibaigė, nauja sutartis nesudaryta.
„Dėl dispečerinės paslaugų šiuo metu neturime jokių sutartinių įsipareigojimų, tačiau paslaugas vis dar teikia Šiaulių dispečerinė. Pačios paslaugos yra nemokamos, bet tenka mokėti už ryšį ir specialią įrangą kitoms privačioms įmonėms“, – paaiškino J. Vološčikienė.
Pasak centro vadovės, privačioms įmonėms per metus tenka sumokėti apie 25 tūkst. eurų. Tai pakankamai didelė suma, kai reikia lėšų kitai įrangai įsigyti, siaučiant pandemijai.
Visas straipsnis – penktadienio laikraštyje.

5 Atsakymai į “Greitosios pagalbos tarnyba keičia dispečerinės paslaugų teikėją”

 1. A parašė:

  Tai gerai kad dar ne briuselis

 2. Milda parašė:

  na įdomu daros kaip jau tas Panevėžys dirbs nemokamai kažkur čia galai susukti

 3. Apolinaras parašė:

  Ar buvo koks konkursas, iš kelių kandidatų ir kodėl būtent panevėžys?

  1. parašė:

   Koks gali būti konkursas, kai atsisakoma mokėti privatininkams ir pereinama prie nemokamo bendro pagalbos centro ryšio. Vienintelė Panevėžio dispečerinė teikia tokias paslaugas.

 4. 103 parašė:

  Kodėl ne Briuselis?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto