Gretos retėja – ryžtas stiprėja

Apie Žemaitijos gatvėje statomą „Statoil“ degalinę jau sužinojo ir šalies Prezidentūra. Sigito STRAZDAUSKO nuotrauka

Aistros dėl statomos „Statoil“ degalinės nerimsta. Tik protestuojančių ir pasisakančių prieš statybą mažeikiškių gretos retėja.
Antradienio vakarą į susirinkimą atėjo kelis kartus mažiau gyventojų nei prieš dvi savaites, kuomet vien protestą palaikančių mažeikiškių parašų buvo surinkta apie pusantro šimto.
Nepaisant to, aktyviausi protestuotojai teigė eisiantys iki galo. Jie įsitikinę, kad Savivaldybė nutyli kai kuriuos faktus, kurie gali būti labai reikšmingi.

Plačiau skaitykite penktadienio laikraštyje.

16 Atsakymų į “Gretos retėja – ryžtas stiprėja”

 1. kaimieciai parašė:

  kuriam amziui gyvenat kad jums degalines smirdi ? kaimyno golfas uzvestas ryte po langais ir tas labiau smirdi, tiems kurie reikalaujat kazko va nuotraukoj paziuret ten toliau zolynas, kodel ten nereikalaut vaiku zaidimo aiksteles ? kodel ten nereikalaujat kad kaimynai nesikintu sunu ? kodel nereikalaujat ten parkelio ?

 2. Onute parašė:

  Dabar visi sukilo dėl degalinės,o kad šalia panosėje smirdi Sauridos dujų kolonėlė tai niekam nė motais,visi tyli visiems gerai.Būna dienų praeit pro šalį negali ,bet visi kažkodėl tyli.Mūsų žmonėms ,kad tik nieko neleist ,nieko nestatyti ,bet jie visi tik didesnių pensijų nori .Tas pats streikuotojų organizatorius ar dirba kur nors ,ar mokesčius moka ,ar tik apie Žemaitijos gatvėje esantį kioskelį prieš septynias slankiot.

 3. Komentatorius parašė:

  Bobulytės ir diedukai, kurie siūlo pastatyti degalinę ant privačios žemės savo kieme, nebesapnuokite. Arba įkiškite galvą į unitazo skylę ir nuleiskite vandenį, gal tuomet nebemiegosite.
  Degalinę stato ant valstybinės žemės, ne privačios. Jei nepatinka gyventi vietoje, kur vyksta kažkas, visada turite galimybę parduoti savo pribezdėtus butus ir išsikraustyti ten, kur aplink bus miškas, uodai, erkės ir dar stirna naktimis užsuks. Galėsite džiaugtis gyvenimu gamtoje ir būsit patys laimingiausi. Žinoma, tualetas lauke bus didžiausias privalumas. Jei nesugebate pajudinti šiknos ir pasidžiaugti taip norimu “parkeliu vaikams”, kuris yra už 500 metrų, tik reikia gatvę pereiti, tada savo srėbtuvę galite aušinti tame pačiame unitaze, tik dar kartą vandenį reikės nuleisti. Kuo greičiau pastatys degalinę, tuo visiems geriau bus.

 4. Įdomus pastebėjimas parašė:

  Oho, koks degalinės statytojų aktyvumas – per vieną parą jų komentatoriai sulaukia po 40-60 „like“! Jau panašiai kaip respublikiniuose info portaluose :) „Santarvė“ ima neatsilikti nuo delfių ir pan. Intensyviai laikinate, nes neramiai jaučiatės, ponai? Nujaučiate, kad kartais ir, anot jūsų, „kaimiečių“ balsai gali būt išgirsti? :)

 5. bet parašė:

  dauguma komentatorių tai tikri lietuviai, kad tik kitiems tegu šika po nosim, tegu kitiems būna blogai, o mes pasijuoksim. Žiūrėkit atidžiai, o ateis ir jums eilė

 6. miestiečiams su šiek tiek globalesniu mąstymu parašė:

  klausykit, matyt einame teisingu keliu, jei toks koliojimasis komentaruose :) Nebebijokime bent jau bandyt išeit iš savo vergiško būvio – jau ir taip gyvenimas prie Žemaitijos gatvės, tai nėra komforto zona. Žinome kaip neįmanoma kitą kart net langus atsidaryt … Degalinė nebus mums gėris. Žmonės, nebijokite norėti ir siekti ekologiškesnio gyvenimo.

 7. ginte parašė:

  Tegul tie kurie yra patenkinti degalinės statybomis tas degalines, visokias “bio-smirdalines” statosi pas save savo privačiame sklype prie namų. Tegul tie sklypo savininkai , kurie pardavė degalinės statybai, ar atsakingi savivaldybės nariai, visų pirma mūsų gerb. meras, administracijos vadovas tie savivaldybės klerkai kurie leido tas statybas(taip pat tie komentatoriai, kurie palaiko šią nesąmonę) lai perkelia degalines, bio-tualetus, ar dar kokius smirdančius projektus į savo privačius sklypus šalia savo privačių gyvenamųjų namų ir tegu vysto verslus ir uosto jų “vaisius”, o Mažeikiškiams jau užtenka vieno “natūralių kvapų fabriko” , kuris pasitinka įvažiuojant į miestą nusileidus nuo kalniuko tokiu sodriu kvapu, kad miesto svečiai net klausia “gal visi Mažeikiai apsi….ko”.

 8. kaimyns is virsaus parašė:

  kiek dar santarve rasys apie kaimiecius ? kodel neraso apie nauda ir trukdyma verslui ? gal nufotkintu situ kaimynu vidini kiema ? paziuretumem kaip isvazineta zole ir masinos statomos ?

 9. Privalomas Vardas parašė:

  Kaip visalaik pavasarieciai ispizdeje klounai, del visiskai nezinomu priezasciu nenori nauju darbo vietu ir normalios degalines mazeikiuos. Pagrindiniai tu asilu argumentai “galejo pastaty vaikam zaidimu aikstele” – kas yra begalo nuvalkiota ir lygiai tokia pati versija kaip “pagalvokit apie vaikus”. Arba dar vienas argumentas is siu smirdaburniu ateinantis yra “Nuodys cia mumis su savo chemikalais ir trucais” – Statoilas vienas is svaresniu degaliniu. Ir siaip is degaliniu jau uz 5 metru nuo koloneliu nebesijaucia kvapas. Prasiciuhinkit galvas pavasarieciai, maziau zyskit su savo debiliskais supermamyciu ismislais

 10. aa parašė:

  Ne pirmas ir ne paskutinis kartas, kai mažeikiškiai priešinasi ir bamba dėl naujo verslo atėjimo į miestą.

 11. shiusha parašė:

  patarimas protestuojantiems: kadangi negalite nieko radikaliai pakeisti, bent stebekite ar nevyksta kokiu statybos pazeidimu, prie kuriu galtumet prisikabinti

 12. Regina parašė:

  Kvailoki tie protestai, kaip ir protestuotojai, kas gali nurodyti sklypo savininkui , ką jo sklype statyti? Tuo labiau kad Lietuvos įstatymai nėra pažeidžiami.

 13. nesvarbu parašė:

  Turiu pasiulima protestuotojams,kam jus smulkinates,rinkit parasus ir renkit protestus,kad uzdarytu naftos gamykla,kiek ji gali musu miesta nuodyti :) uzdarysim gamykla,tai jokiu statybu nebevyks,priesingai,bus daug apleistu pastatu,nebereiks nei degaliniu ir gyvensite graziam,svariame ir tusciame KAIME :)

 14. Jolanta parašė:

  Prieš šią statybą balsavome daug daug (gal 17-18, jei ne daugiau) metų atgal. Ir kas iš to? Kai kišenės prikimštos pinigų, į žmonių nuomonę nusispjaut

 15. Pavasaris parašė:

  Aldona, galima ir nugriauti pastatytą. Nešnekėkite vėjų, juokintoja pati

 16. aldona parašė:

  Svieto juokintojai, o ne protestuotojai… kol ką nors pasieksit, ta degalinė jau seniausiai bus pastatyta ir funkcionuojanti. Bet jei neturit kur pinigų kišt, tai sėkmės kovoje su vėjo malūnais…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*

Naujienos iš interneto