Gviešėsi kuro – prisidarė nemalonumų

Per pusantros valandos vagišius įsipylė apie 1000 litrų dyzelino. Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Veltui įsigyti vis labiau brangstančio dyzelino mažeikiškiui neišdegė – jo atžvilgiu pradėti du ikiteisminiai tyrimai: vienas dėl vagystės, kitas dėl neteisėto pasinaudojimo svetimu mokėjimo instrumentu finansinei operacijai atlikti.

Kovo penktosios vakarą, panaudojant AB „Orlen Lietuva“ kortelę degalams, kuri buvo išduota bendrovei „Grūstė logistic“, buvo pavogta daugiau kaip tūkstantis litrų dyzelinio kuro.
Tikslinant įvykio aplinkybes ir nuostolius (vėliau jie buvo įvertini daugiau kaip puspenkto tūkstančio litų), gautas pranešimas, kad po trijų dienų Skuodo gatvėje esančioje UAB „Ventus nafta“ degalinėje nenustatytas asmuo įsipylė apie aštuonis šimtus penkiasdešimt litrų dyzelino ir už jį bandė atsiskaityti jau neveikiančia kuro mokėjimo kortele, kuri priklausė UAB „Grūstė logistic“.
Kaip informavo rajono kriminalinės policijos skyriaus viršininkas Mindaugas Jaremčiukas, įtariamas šiais nusikaltimais asmuo nustatytas, kuras paimtas, ikiteisminiai tyrimai išaiškins visas vagysčių aplinkybes.

5 Atsakymai į “Gviešėsi kuro – prisidarė nemalonumų”

 1. zinantis parašė:

  buvo supilta i bačkas kurias atsiveže su uab komisa autobusu,db tas autobusas policijos komisariato aikšteleje:)

 2. vardas parašė:

  idomu kur reikejo susipilti 1000l kuro

 3. TAI JAU TAIP parašė:

  Benzas jau 5 Lt,kiaušiniai 6-7 Lt(už 10vnt) tai ir šiukšlės logiškai turi būti brangesnės,o tai gyvensim apsikakoje ???

 4. ja parašė:

  šiukšlės kaip ir visa kita – BRANGZZZ

 5. Kur dingo straipsnis? parašė:

  Vakar apie 17 valandą buvo straipsnis apie komunalinių atliekų surinkimo įkainių padidinimu. Tai kur straipsnis? Išėmė todėl kad bus nepalankus savivaldybės administracijai. „Santarvė“ – Savivaldybės politinis laikraštis, o ne nepriklausomas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto