Gydymo įstaigas pasieks vėluojantys „kovidiniai“ pinigai

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Savivaldybė sulaukė trijų sveikatos apsaugos ministro įsakymų, pagal kuriuos Savivaldybei priklausančioms sveikatos priežiūros įstaigoms skirta beveik 223,6 tūkst. eurų.
Šios lėšos susijusios su darbu koronaviruso infekcijos sąlygomis.

Savivaldybės administracijos Finansų skyriaus vedėja Julija Balvočienė paaiškino, kad dėl tokios žinios teko keisti sprendimo projektą dėl biudžeto pakeitimo, nes į biudžeto pajamas reikėjo įtraukti ir iš ministerijos gautą pinigų sumą.
„Lėšos gaunamos iš Sveikatos apsaugos ministerijos, kuri yra patikrinusi ir patvirtinusi sveikatos priežiūros įstaigų duomenis, dokumentus. Savivaldybės taryba atlieka tik tarpinį vaidmenį – perves pinigus nurodytoms įstaigoms“, – informavo Finansų skyriaus vedėja.
Per 175,5 tūkst. eurų skirta viešosioms įstaigoms – Regioninei Mažeikių ligoninei ir Mažeikių greitosios medicinos pagalbos centrui – jų patirtoms išlaidoms – rugsėjo mėn. darbo užmokesčiui kompensuoti.
Mažeikių ligoninę pasieks dar 46,2 tūkst. eurų, skirtų padengti išlaidoms, patirtoms už ėminių COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) tyrimui ar greitajam testui paėmimą mobiliuosiuose punktuose, taip pat už COVID-19 ligos tyrimo ar greitojo testo atlikimo paslaugas liepos–rugsėjo mėnesiais.
Per 1,8 tūkst. eurų skirta viešosioms įstaigoms Mažeikių ir Sedos pirminės sveikatos priežiūros centrams – už spalio mėn. pirmąja vakcinos nuo COVID-19 ligos doze paskiepytus asmenis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto