Gyvenimas pedagogei – lyg grojimas

Vaida Mikalauskienė savo jaunuosius akordeonininkus Vilių Mažeiką (kairėje) ir Joną Vozbutą vadina kolegomis. Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Ši Tarptautinė mokytojų diena muzikos pedagogei Vaidai Mikalauskienei – dviguba šventė: ji laimėjo konkursą Vytauto Klovos muzikos mokyklos direktoriaus pareigoms užimti.
Kažkada pati koncertavusi akordeonininkų duete, dabar moteris po akordeonininkų konkursus ir festivalius važinėja su savo mokiniais, sulaukiančiais aukščiausių įvertinimų.
Akordeono mokytoja teigia, kad ateityje jai teks derinti administratorės ir pedagogės darbą – jo atsisakyti ji nenorėtų.

Klaipėdą iškeitė į Mažeikius

V. Mikalauskienės patirties kraitėje – du diplomai: vienas – kultūros ir švietimo darbuotojo, orkestro ir kapelos vadovo bei akordeono specialybės mokytojo, kitas – verslo vadybininko.
Prieš tai, mokydamasi Klaipėdoje, Vaida lankė Muzikos mokyklą, baigė Stasio Šimkaus konservatoriją, o vėliau įstojo į aukštąją mokyklą, kurią baigė 1984 metais. Paskyrimą gavo į Mažeikius.
Gimtąjį Klaipėdos miestą iškeisti į nuošalyje esančius Mažeikius merginai nebuvo lengva.
„Be abejonės, aš norėjau pasilikti Klaipėdoje, bet pasirinkimai buvo du: arba – į Juknaičius, arba – į Mažeikius. Juknaičiuose buvo kolūkis „milijonierius“, bet ten buvo siūlomas tik darbas Kultūros namuose ir man pasirodė per maža veiklos, tad atvažiavome į Mažeikius.
Pamačiau, kad čia yra kelios didelės gamyklos – tuo metu statėsi Naftos perdirbimo gamykla, miestas buvo tarsi didelė statybų aikštelė. Be to, čia jau metus Kompresorių gamyklos kaimo kapelos vadovu dirbo mano vyras, jis turėjo bendrabutį. Jau turėjome dukrą, tad čia ir apsistojome“, –prisiminė muzikė.

Plačiau skaitykite šeštadienio laikraštyje.

3 Atsakymai į “Gyvenimas pedagogei – lyg grojimas”

  1. Greta parašė:

    Nuoširdžiausi sveikinimai geriausiai muzikos mokytojai iš didžiosios raidės! Didžiuojamės ir palaikom! :)

  2. E parašė:

    Jug mok.d yra spal.5 d.visi kalendoriai ta raso.sveikinam.

  3. kolegos parašė:

    SVEIKINAME VAIDĄ :)))))))

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto