Gyventojai aiškinsis, kodėl Mažeikiuose siūlė siūlei – nelygu

Autoriaus nuotr.

Bėgant metams senų daugiabučių namų blokų siūlės tampa nesandarios. Pro jas į butus skverbiasi drėgmė, šaltis, patalpos pradeda pelyti.
Kol Mažeikiuose nebuvo masinio namų atnaujinimo, siūles užtaisydavo namus administruojančių įmonių parinkti rangovai, bendrijos pačios samdydavo statybininkus.
Šie darbai tebevyksta ir dabar. Tik kartais – labai įdomiomis ir butų savininkams nesuprantamomis aplinkybėmis.
Į redakciją kreipėsi Pavasario g. 10-ojo namo gyventoja Onutė Kelpšienė. Jai nesuprantama namą prižiūrinčios įmonės – „Mažeikių butų ūkio“ – pozicija ir veikla.
Balandžio mėnesį šios bendrovės darbuotojai pradėjo tvarkyti namo siūles. Viskas būtų gerai ir kaip įprasta, bet pavasarį šis namas buvo parengtas modernizuoti.
Kaip sakė pašnekovė, investicinio projekto vadovas Vytautas Valeika gyventojus patikino: į projekto kainą įeina ir siūlių sutvarkymas.
Kodėl buvo tvarkomos siūlės ir už darbus iš namo kaupimo fondo buvo sumokėta daugiau nei 7,3 tūkst. litų, kai namas jau beveik paruoštas atnaujinti, O. Kelpšienei nepavyko sužinoti.
Sunkiai tai išsiaiškinti sekėsi ir „Santarvei“.

Apie tai ir kitas siūlių hermetizavimo ypatybes skaitykite antradienio laikraštyje.

5 Atsakymai į “Gyventojai aiškinsis, kodėl Mažeikiuose siūlė siūlei – nelygu”

 1. Vardas (privalomas) parašė:

  bent tinkamai Michail Andreičik galėjo pasiruošti kadrui,o ne ilgais plaukais ir be kostiumo :DD

 2. Vardas (privalomas) parašė:

  Darbu Lietuvoje nera,o valdininkai kuria vis naujesniu planus,kaip dar issunkti paskutina lita is gyventoju! Ar negana kvailinti zmones ? Bet kiek broko pridaro tos renovaciojos?! „Trukt uz vadziu ir vel is pradziu“ Uzuode ponai lengvus pinigus? bet kad tu pinigu nebera? kaip tada? Numarginote ,apkamsote namu isore ir gana! O viduje tvarkysimes patys,kaip norime. Nelieskite ir nepazeidinekite buto savininku trisiu! mes daromes remontus ,kai tam sutaupome pinigu,o ne kai privercia „valdziazmogiai!

 3. Vardas (privalomas) parašė:

  Vyksta eilinis zmoiu apiplesinejimas! Valdziazmogiams nuo ju peciu nukrebta daug rupesciu,ypac,finansinis! Ir taip jau zmogeliai nebeisfali isgyventi,bet juk jiems ne motais?!

 4. Andrens parašė:

  kodel Andrejciko foto?

 5. o parašė:

  kas čia keisto? Sumokės dar kartą, kur dėsis tie daugiabučių gyventojai. Sumokės ir už nepadarytus darbus. Ne pirmas kartas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto