Gyventojai – bendrovių konflikto įkaitai?

Gyventojai pasirašę Agentavimo sutartį, „Tavo pastogės“ kasoje, galės sumokėti visus mokesčius už lapkričio mėnesio komunalines paslaugas. Jono STRAZDAUSKO nuotr.

Praėjusią savaitę tarp mažeikiškių kilo sumaištis, nes kai kurie gavo dvi sąskaitas už lapkričio mėnesį suteiktas komunalines paslaugas. Gyventojai pasigedo informacijos, kodėl taip atsitiko ir kuria sąskaita vadovautis mokant mokesčius. Vėliau paaiškėjo, kad dvi sąskaitos gimė sukonfliktavus dviem bendrovėms – „Tavo pastogei“ ir „Mažeikių butų ūkiui“.

Prašė išsiaiškinti

Į redakciją kreipėsi mažeikiškiai, sakydami, kad yra sutrikę ir nežino, kaip elgtis su gautomis sąskaitomis. Iki šiol visi buvo įpratę už komunalines paslaugas atsiskaityti pagal vieną sąskaitą.  Be to, sumaištį sukėlė ir tai, kad vienoje sąskaitoje griežtai nurodyta, kad galima susimokėti tik UAB „Mažeikių butų ūkis“ kasose, o kitoje, kad UAB „Tavo pastogė“ priima visus mokesčius.
Dėl to gyventojai neslėpė pasipiktinimo – esą tai nereikalingas vaikščiojimas. Šis nepatogumas ypač aktualus vyresnio amžiaus žmonėms, nes iki šiol buvo daugiau galimybių pasirinkti, kur mokėti mokesčius. Jie galėdavo eiti į tą kasą, kuri arčiau namų.
Gyventojai prašė išsiaiškinti, kas vyksta ir kodėl yra apribojama jų teisė rinktis – kur mokėti mokesčius už komunalines paslaugas.

Laikini nesklandumai

„Tavo pastogės“ vadovas Antanas Naujokas „Santarvei“ sakė, kad šie nesklandumai yra laikini.
„Nuo šių metų lapkričio pirmosios yra nutraukta rangos sutartis tarp „Tavo pastogės“ ir „Mažeikių butų ūkio“ dėl sąskaitų išrašymo ir įmokų surinkimo. Tačiau net ir po šios sutarties nutraukimo „Mažeikių butų ūkis“ savavališkai išrašė sąskaitas ir renka įmokas bei negrąžina mums reikalingų duomenų, kad patys galėtume išrašyti sąskaitas gyventojams“, – teigė A. Naujokas.
„Tavo pastogė“ sąskaitas išrašiusi tik už administravimo paslaugas, nes nenorėjusi klaidinti gyventojų – jos būtų susidubliavusios.
Plačiau apie gyventojams kylančias problemas ir kaip jos bus sprendžiamos, skaitykite „Santarvės“ laikraštyje. 

26 Atsakymai į “Gyventojai – bendrovių konflikto įkaitai?”

 1. Vardas (privalomas) parašė:

  Slykstu I tokia kasa net koja ikelt kazkokiam bomzyne isikures o naujoko snukis tai tikrai nepatikimai atrodo. Geriau kaip kazkas cia rase eitu ps tas kiaules I bugenus.

 2. to "zinanciam" parašė:

  zmogau mielas jei esi pasivadines tokiu jau isaukianciu pavadinimu ir tikrai rasydamas cia komentara nieko neismanai ir nieko tu nezinai. Jei giliau paanalizuotum situacija tikrai tavieji zodziai butu visai kitokie. O uz tokius komentarus kartais gali lazda atsisukti ir i pati, pagalvok apie tai pries rasydamas, o ne po to.

 3. šiaip nuomonė parašė:

  naujokas pavizdys daugeliui valdišku valdininku neužtenka gauti mokesčiu mokėtoju alga už ta atligi biški padirbkit žmoniu naudai biški pagvildenkit nešvarius politikus ar versininkus

 4. dujininkas parašė:

  Kažin kodėl visi pyksta ant sauridos jog monopološkai valdo miesto dujas o kai butu ukis savo rankose taip pat turi visus mažeikius lyg ir gerai kas savo noru atiduos tokia rinka viame pasaulije monopolije yra smerkiama tik iš kokurensijos gali žmonės tureti naudos tiek butu ūkio tiek tavo pastogės klientai

 5. zinantis parašė:

  MES BUTU UKIO GYVENTOJAI MOKAME MOKESTI STONKUI, O JIS IS TO SPAUDA SMEIZIANCIA UZSISAKINEJA , IR ISNESIOJE PO TAVO PASTOGES NAMUS PLATINDAMAS SMEIZTA, TAI KAIP SUPRASTI KUR TIE MUSU PINYGAI NUKELIAUJA,
  KODEL NEPASKELBIA BUTU UKIS PRIEDU ISSIMOKEJIMO SUMU VIESAI, GYVENTOJAMS
  PAAISKETU VISA TIESA,

 6. mokestis parašė:

  Tai kad tas mokestis 1 centas. Ko jūs čia visi pripuolate prie to mokesčio. Ir niekas jokio atlyginimo neturi mokėti. Kažkas čia drumsčia vandenį.

 7. Adomas parašė:

  naujokas siandien isnesiojo po laiptines lapus, kad Stonku i teisma padave. Ir ne tik , bet ir TIEKEJUS. Matot, net kaikurie tiekejai nenori su Naujoku dirbti. tai kur jis des paemes tuos moksescius is gyventoju. Jeigu jis TIEKEjus i teisma duoda.
  beje naujokai ! neklaidink zmoniu. uz pasiruosima šildymo sezonui, niekada nebuvo naudojami KAUPiMO fondo pinigai
  is dar pasirodo, tikrai toje jo SUTRTYJE 5,3 p. parašyta, kad gyventojai tures jam MOKETI ALTYGINIMA t.y. papildomai moketi

 8. Liudas parašė:

  Ponai komentatoriai jei nepažįstate to žmogaus t.y. Naujoko nejuodinkite jo nes to jis tikrai nenusipelnė .Geriau panagrinėkit buto ūkio šefo darbus.

 9. Taip parašė:

  Konfliktiška asmenybė.

 10. girdėjau parašė:

  kad kur Naujokas atsiranda,ten prasideda konfliktai

 11. Vardas (privalomas) parašė:

  Tiesa bus to,kuris prisvilęs prie socdemų.Čia dideli pinigai.Šildymas,vandenukas,dujos,renovacijos,šiukšlės.Pinigėliai liejasi laisvai.

 12. zinantis parašė:

  PONAS Stonkus gauna 16 000 algos, plius priedai , audi Q7 uz zmoniu pinigelius nusipirkes, palangoje butu dukrai pripirkes, Admituras Stonkaus, kuris nezinia kur plauna pinygus, ir dar ikure SKAITMA, meterologine patikra daro zmonem per saskaitas
  Ponai o naujokas tai pavyzdis miestui,

 13. Jovita parašė:

  jeigu manot kad N.A. yra saziningas, tai pasižiūrėję kas dedasi Žemaitijos 32 , suprastumėt. tai Tavo pastoges namas, čia renovacijai parašai surinkti neteisingai. Žmonėms buvo liepta pasirašyti kad jie dalyvauja susirinkime, o paskiau tuos parašus pridėjo, lygtai žmonės renovacijos nori. Juokinga, bet . Visus apgavo ir tuos parasus veliau pasidauginę visur prideda. Ir kokia čia renovacija. O dar geriau, kad kas patikrintu ar parasai yra visu zmoniu teisingi, gal ji ir padirbti.

 14. Vardas (privalomas) parašė:

  naujokas tik sau naudos iesko, jam jug DVARA Vieksniuose reik renovuoti. Nieko jis zmogui padeti nesiruosia. Neklaidinkit!! ir db neturedamas teises imti mokescius , zmonems bruka kazkokias SUTARTIS, už kuris gyventojai dar papildomai tures moketi NAUJOkui ATLYginima. Baisu

 15. Zigmas parašė:

  P. Naujokas tai tas žmogus kuris gali įvesti tvarką butų priežiūros sistemoje. Tačiau atsiranda korumpuotų veikėjų kurie kaišioja jam po kojomis pagalius. Tikėkimės kad teisybė ir sveikas protas nugalės. Sėkmės ir sveikatos jam.

 16. sėkmės parašė:

  p. Naujokui. O butų ūkiui siūlyčiau pažiūrėti, kaip patys dirba. Antras mėnuo lapelyje už šildymą nesąmonių prirašo.

 17. Jorė parašė:

  Naujokas niekada nebuvo parankus valdžiai. Juk tai jis pirmas rajone prabilo apie nesąmones, kuriomis vadovaujantis skaičiuojami renovuojamų namų investiciniai planai, kai vyko pasitarimas su Aplinkos viceministre. Būtų ūkio specialistų visa tai nedomina, kad tik prastumti renovaciją ir pasiimti pinigus. O kas kovojo kartu su bugeniškiais dėl kiaulių skaičiaus apribojimo? Naujokas! Tik viskam reikia laiko. Būtų ūkiui nepatinka protingas konkurentas.

 18. Rytis parašė:

  „kur A. Naujokas pasirodo, ten prasideda problemos“. Tiesa. Ir labai gerai, kad taip, nes galų gale jos išsprendžiamos. Pažvelgus į Lietuvos situaciją, mes turim daug problemų, kurias reikia išspręsti. Tik ne kiekvienas noriai po jas kapstosi. Šiuo atveju, kapstosi, ir nebijo atsakomybės, ir išspręs, o po to visi pasidžiaugs. Komentaruose situacija kaip ir Lietuvos krepšinyje: jei laimi „Mes laimejom“, jei ne „Jie pr***so“.

 19. Zina parašė:

  Nepulkit Naujoko nežinodami tikrosios padėties. Tai tik jis nori užkirsti kelią butų ūkio monopolistams. Pradžia visados sunki, tačiau galutinis rezultatas bus tik namų gyventojų naudai. O kad butų ūkis nenori prarasti riebaus kąsnelio savaime suprantama.

 20. VA parašė:

  SANTARVĖ niekada nebus objektyvi Naujoko atžvilgiu. Kodėl ? O todėl, kad Balčiūną su Naujoku sieja bendri interesai. Dar Naujokas priskaldys malkų. Aš tik vieno nesuprantu, kaip jis atsidūrė PASTOGĖJE. Negi valdantieji nebeturi savo tarpe žmonių ?

 21. Vardas (privalomas) parašė:

  Kažkodėl NAUJOKAS meluoja, Tavo pastogės sąskaitoje yra vėl antrą kartą įrašytas mokestis už elektrą, bet jis neturi leidimo imti tokių mokesčių. Manau ir skaitiklių patikros mokestis ne jam turi būti mokamas.

 22. Vardas (privalomas) parašė:

  Tavo Pastogei buvo atimtas leidimas rinkti mokesčius t.y. nebepratesta LICENZIJA. Nuo kada UAB Tavo pastogė vėl gavo LIcenziją?. Dabar naujokas verčia gyventojus pasirašyti sutartis, už kuris 5.3. punkte norodo, kad gyventojas privalės jam dar mokėti ATLYGINIMĄ. Kokia čia savivalė

 23. to nn parašė:

  Jeigu kiaulė nori knist-tai ir šūdo randa (liiaudiies patarlė).

 24. nn parašė:

  Labai „graži “ aplinka ponas Naujokai – spygliuota viela . išmatų krūvos po laiptais ir vasaros metu nepakeliama smarvė laukiantiems susimokėti, langų negali atidaryti, nes sėdinčioms poniutėms šalta. Malonu užeiti į butų ūkio kasą, tvarka , švara.

 25. kitas gyventojas parašė:

  …prasideda problemos tiems, kas vykdo neteisėtą veiklą!

 26. gyventojas parašė:

  kur A. Naujokas pasirodo, ten prasideda problemos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto