Gyventojai siekia pakeisti daugiabučio administratorių

Mažeikių rajono savivaldybės administracija gavo Naftininkų gatvės 52 daugiabučio butų ir kitų patalpų savininkų prašymą dėl administratoriaus pakeitimo. Patikrinus parašus, kaip tai numato įstatymai, buvo parengtas balsavimas raštu.
Ankstesniais metais vieniems mažeikiškiams pavyko pakeisti administratorių, kitiems ne. Kitą savaitę turėtų paaiškėti, kaip bus šį kartą.

Savivaldybės administracijos Turto valdymo skyriaus vedėja Rima Podelienė „Santarvei“ sakė, kad kiekvieno namo gyventojai administratorių gali keisti bet kada.
Būtent šia teise, numatyta Civiliniame kodekse, ir pasinaudojo Naftininkų g. 52-ojo namo gyventojai. R. Podelienė informavo, kad gyventojų parašų rinkimo procedūros dėl daugiabučio namo administratoriaus pakeitimo pradedamos, sulaukus nemažiau kaip vieno penktadalio to namo butų savininkų parašų. Gavęs šiuos parašus, Turto valdymo skyrius duomenų bazėse patikrina, ar pasirašiusieji tikrai yra butų savininkai.
„Šis patikrinimas atliekamas vadovaujantis galiojančiais įstatymais. Patikrinus ir suskaičiavus parašus, kiekvieno buto savininkui yra išsiunčiamas balsavimo biuletenis, kuriame nurodyti abu administratoriai. Gyventojai turi pasirinkti vieną iš jų. Tada balsavimo biuleteniai turi sugrįžti į Savivaldybę. Jei jų grįžta daugiau nei pusė, tai yra, penkiasdešimt procentų plius vienas, administratorius pakeičiamas nedelsiant, jei ne, viskas lieka kaip buvę“, – paaiškino R. Podelienė.

Visas rašinys – „Santarvės“ laikraštyje.

 

4 Atsakymai į “Gyventojai siekia pakeisti daugiabučio administratorių”

 1. JO parašė:

  Motociklo Naujokas neturi tik seną traktoriuką ir patręšusį Fiatą kabluką,o dvaras už kultūros departamento lėšas taip,kad nėra jis joks dvarininkas,o paveldo prižiūrėtojas.

 2. to geriausias parašė:

  TAVO PASTOGĖ direktorius man asmeniškai-labai abejotina reputacija. Ypatingai ,kai dirbo policijoje, mokesčių inspekcijoje, savivaldybėje.Įdomu iš kur pajamos prabangai :motociklai, berods ir dvaro savininkas. Jei tai legalios pajamos viskas gerai.

 3. Pamaiva parašė:

  Pritariu :)

 4. Geriausias parašė:

  Geriausias ir sąžiningiausias administratorius – „TAVO PASTOGĖ“!!!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto