Gyventojai tapo atstatomo geležinkelio įkaitais?

Pastačius atitvarus, Pramonės gatvės žvyrkeliu nebegali pravažiuoti sunkiasvorės mašinos. Vido STANKAUS nuotr.

Rengės geležinkelio ruožo atstatymas sukėlė problemų šalia geležinkelio esančios Pramonės gatvės gyventojams – jie neteko normalaus privažiavimo prie savo namų, nes, įrengus atitvarą, gerokai susiaurėjo žvyrkelis. Nors problemos sprendimo būdų buvo pradėta ieškoti dar rugpjūčio mėnesį, tačiau iki šiol Mažeikių rajono savivaldybės administracija taip ir neįgyvendino anksčiau priimtų sprendimų ir neužtikrino saugaus eismo žvyrkeliu – nepasirūpinta, kad ir transportas galėtų laisvai pravažiuoti, ir automobiliai nesusidurtų su traukiniu.

Plačiau – „Santarvės“ laikraštyje.

9 Atsakymai į “Gyventojai tapo atstatomo geležinkelio įkaitais?”

 1. Aha parašė:

  Tikrai ir savaitgali iš šeštadieni i sekmadieni nakties metu taiso savo nekokybiškai atlikta darba pervažoje

 2. vietinis parašė:

  Tai va žurnalistai parodėt,apie savo gebėjimus ir matomai jūs nesivarginote,o gal ir nesugebat pasižiūrėti regijoje apie sklypų ribas.Rašinėlis,kai nebuvo kas veikti.

 3. matau parašė:

  pažiurėkite i regia.lt tinklapi ten nerodo jokiu sklypu prie gelezinkelio,tad galima kelia pastumti i šoną. Ir dar pažiurėkite i Valstiečiu ir Poškos gatviu sankryža ten prie namų nr 38,40,42,44 visas kampas užtvertas tvora,o regia rodo kad ten gatvei priklauso ta teritorija.

 4. Bugis parašė:

  Būtina patikrint visų nepatenkintų gatvės gyventojų sklypų plotus. ir garantuoju kad visi bus pasididinę neteisėtai, geležinkelio link.

 5. Teip to to teip parašė:

  O Jūs gimėte toks kulturingas ar kultūros pagrindų sėmėtės spec. mokykloje?

 6. gal parašė:

  gyventojai ir kalti, bet savivaldybė taip pat nevykdo savo įsipareigojimų, žadėjo spręsti problemą

 7. to mažeikiai parašė:

  Prie ko čia savivaldybė.Girdėjau,kad gyventojai kol nebuvo geležinkelio“pasididino savo vadas geležinkelio prieigų sąskaita,o dabar verkšlena.Žurnalistai neišsiaiškinę situacijos rašinėja ale skriaudžiami žmoneliai….niekalas ir tiek.Patys prisidarė problemų sau tai patys ir išsispręs.Va tokia turėjo būti antraštė.

 8. to teip parašė:

  tik neapsišik

 9. Teip parašė:

  Va nusipirkau paplatinta Hameri, nu niekaip nebepralendu, nor mano masiniuko plotis, tik 5metrai 18 cm. Ilgis beje, toks pats.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto