Gyventojai vangiai deklaruoja stebėjimo kameras

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Lietuvos policijos kviečia visus gyventojus deklaruoti nuosavas vaizdo stebėjimo kameras ir taip prisidėti prie saugios aplinkos kūrimo. Tokia akcija tęsiasi nuo pavasario, tačiau mažeikiškiai į šį kvietimą iki šiol reagavo vangiai.

Kvietimo registruoti turimas gyventojų vaizdo stebėjimo kameras būtinybė kilo dėl to, kad Lietuvos policijos turima įranga negali aprėpti kiekvieno kiemo, gatvės ar namo ir gyventojų prisidėjimas jai labai pagelbėtų.
„Kvietimo tikslas paprastas – jūs padėsite policijai efektyviau ir greičiau ištirti nusikaltimus ir teisės pažeidimus ar nelaimingus atsitikimus. Tirdami nusikalstamas veikas, ieškodami dingusių asmenų ar įvykus ekstremaliai situacijai ar įvykiui, mes iš anksto žinosime, į ką kreiptis norint gauti svarbią informaciją. Be to, galbūt jūs padėsite savo kaimynams ar kitiems nukentėjusiems asmenims, o gal net išgelbėsite kieno nors gyvybę“, – sakė Mažeikių rajono policijos komisariato Veiklos skyriaus viršininkas Arūnas Bubliauskas.
Kameros registruojamos portale www.epolicija.lt, tai užtrunka penkias minutes. Kad gyventojams būtų patogiau, portale galima palikti prašymą ir pareigūnas atvyks į namus suderintu laiku.

Plačiau – „Santarvės“ laikraštyje.

One Reply to “Gyventojai vangiai deklaruoja stebėjimo kameras”

  1. BaltaVarna parašė:

    Jokios naudos vistiek is tu kameru – kai kas nors atsitinka, kaip taisykle jos „nieko“ nerodo

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto