Gyventojams pradedamos nešioti rinkėjo kortelės

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Nuo ketvirtadienio gyventojams po namus pradedamos nešioti rinkėjo kortelės. Jei rinkėjas nebus namuose, tai į jo pašto dėžutę turės būti įmestas nevardinis kvietimas.
Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) informuoja, kad rinkėjo kortelė yra privaloma tik tuo atveju, jei rinkėjas balsuos iš anksto, o ne rinkimų dieną rinkimų apylinkėje. Kortelę galima atsispausdinti ir patiems adresu www.vrk.lt
Rinkėjai gaus korteles, skirtas abejiems rinkimams – prezidento ir Europos Parlamento (EP).
Prezidento rinkimai vyks gegužės 11-ąją. Rinkimai į EP vyks gegužės 25-ąją, jie gali sutapti su antruoju prezidento rinkimų turu.
Šalies vadovo posto sieks septyni kandidatai, į EP bandys patekti 216 kandidatų. Lietuva rinks 11 europarlamentarų.
VRK duomenimis, teisę dalyvauti rinkimuose turi 2,54 mln. rinkėjų. Prieš penkerius metus rinkėjų skaičius buvo didesnis ir siekė 2 milijonus 670 tūkst. 412.

2 Atsakymai į “Gyventojams pradedamos nešioti rinkėjo kortelės”

  1. Oho parašė:

    Na tikrai, tas rašytojas tikras Juzis. Gerbiamasis, ar rezultatas priklausys nuo reklamos, ar raginančio lapelio į rinkimus. Oho ho ho! Reklamos pilnas televizorius ir per visus kanalus, debatai, pažadai, įvairūs pokalbiai. Na, ar negana? O rezultatas priklausys nuo kiekvieno iš mūsų, ar mes protingai ar šiaip pasimakaliodami balsuosime. Baikit tuos įtarinėjimus bereikšmius. Galvokit pozityviai, imkitės liaudiškai sakant razumo ir į rinkimus už pačiam patikusį kandidatą.

  2. JUZIS parašė:

    KAZKODEL siemst agitacijos del rinkimu visai nera ,ne tik ,kad neimetami agitaciniai lapeliai i pasto dezutes ,kaip zadeta,bet ir neduodami raginimai kaimynams ,jeigu nera seimininku.,tai reiskia ,kad rinkimu rezultatai jau nuspresti ,bet gaila ,kad bus skaudziai suklysta

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto