Gyventojus išgąsdino dūmai

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Artėjantis šildymo sezonas verčia gyventojus pasirūpinti šildymo sistemomis – jau užfiksuotas pirmasis ugniagesių iškvietimas dėl užsidegusio dūmtraukio.

Incidento priežastis – nevalytas dūmtraukis

Rudenį prasideda ne tik šildymo sezonas, bet ir ugniagesių gelbėtojų darbai dėl kaminuose liepsnojančių suodžių.
Ketvirtadienio vakarą du ugniagesių gelbėtojų ekipažai vyko į senamiestį – iš Pramonės gatvės 33-iojo namo buvo pranešta, kad namas skendi dūmuose – viename butų jie veržiasi iš krosnies.
Paaiškėjo, kad, šio namo gyventojai pirmajame aukšte užkūrus krosnį, dėl netvarkingo dūmtraukio dūmai kilo į antrą ir trečią aukštus. Pareigūnai apžiūrėjo butus, palėpę ir nustatė, kad gaisro pavojaus nėra.
„Laimei, kad šis incidentas taip baigėsi. Jei gaisras pastebimas greitai ir iškviečiami ugniagesiai, neretai atsiperkama išgąsčiu ir nedideliais materialiniais nuostoliais, tačiau būna ir rimtų gaisrų, nuo kurių nukenčia ne tik gyventojų turtas, bet neišvengiama ir traumų ar net aukų.
Neverta rizikuoti – būtina imtis visų atsargumo priemonių ir prieš sezoną atlikti būtinus šildymo sistemos priežiūros darbus“, – sakė Mažeikių valstybinės priešgaisrinės priežiūros poskyrio
viršininkas Mindaugas Gaurilavičius.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto