Į areštinę pakliuvo vyrą „auklėjusi“ daubariškė

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Pastarąsias tris dienas net penki rajono gyventojai dėl smurto prieš artimuosius išbandė policijos areštinės gultų kietumą. Viena iš smurtautojų – moteris, sumušusi savo sutuoktinį.

Žmona trenkė vyrui

Šeštadienio vakarą policijai buvo pranešta apie konfliktą, kilusį Daubarių gyvenvietėje. Po namuose kilusio barnio 57-erių metų R. P.  kelis kartus trenkė per veidą savo trejais metais vyresniam vyrui. Pastarasis sužalojimų nepatyrė, jam tik buvo sukeltas fizinis skausmas, dėl to moteris dviem paroms uždaryta į policijos areštinę.
Keliomis valandomis anksčiau į areštinę buvo atvežtas sutuoktinę nuskriaudęs 56-erių metų Pikelių gyventojas A. K. Susipykęs su žmona jis smogė moteriai per galvą, po to spyrė į nugarą ir į šoną. Smurtautojui nustatytas 2,35 promilės girtumas.

Nukentėjo sugyventinės

Pirmasis savaitgalio pranešimas apie artimoje aplinkoje panaudotą fizinį smurtą mažeikiškius policininkus pasiekė penktadienio popietę. Viename Viekšnių miestelio namų 33-ejų metų K. S., kuriam nustatytas 3,25 girtumas, kumščiu per veidą bei nugarą vožė savo metais jaunesnei  sugyventinei.
Šeštadienį apie vienuoliktą valandą vakaro Taikos gatvės trečiojo namo bute 39-erių metų J. V. pastūmė sugyventinę prie sienos ir ėmė ją smaugti. Moters skriaudikui nustatytas 2,32 promilės girtumas.
Tik prasidėjus pirmadieniui pareigūnai vyko raminti aistrų į Pavasario gatvės devintąjį namą. Čia 27-erių metų G. Ž.  trenkė sugyventinei į veidą, ją stumdė, smaugė ir neleido išeiti iš namų. Vyriškis smurtavo mažamečio vaiko akivaizdoje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto