Į avarijas pateko du pareigūnai

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Trečiadienį du Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato kriminalistų vairuojami automobiliai pateko į avarijas. Vienoje iš jų sužeistas žmogus.

Nepraleido automobilio

Po vidurdienio Mažeikiuose, Laisvės gatvėje, įvyko dviejų automobilių susidūrimas – automobilis „Toyota Yaris“, kurį vairavo mažeikiškė vairuotoja, susidūrė su gatve važiavusiu automobiliu „VW Passat“, kurį vairavo Mažeikių rajono policijos komisariato kriminalinės policijos tyrėjas.
Abu avarijos dalyviai buvo blaivūs ir būtų užtekę užpildyti eismo įvykio deklaracijas, tačiau vairuotoja nepripažino savo kaltės.

Plačiau skaitykite laikraštyje.

One Reply to “Į avarijas pateko du pareigūnai”

  1. Nepraleidusioji parašė:

    Mažeikiečiai, gal kas vasario 24 d. (trečiadienį) 13 val. matėte Laisvės gatvėje įvykusį susidūrimą? Nuoširdžiai prašyčiau susisiekt tel.: 864675767. Ir, ypač, balto automobilio vairuotoją, kuris/kuri prieš pat autoįvykį važiavo link P.Vileišio/Laisvės gatvių šviesoforo ir pravažiavo pro „Toyota Yaris“, išsukančio į pagrindinį kelią. Nelikit abejingi. Ryt jums gali prireikti pagalbos, įrodant, kad ne tik pareigūnai važinėja tvarkingai. Deklaracija nepildoma, kai į autoįvykį patenka tarnybinis automobilis, ir dar su pareigūnu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto