Į čempionato medalius – aštuoni pretendentai

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Po savaitgalį vykusio paskutinio rajono krepšinio reguliariojo čempionato turo paaiškėjo atkrintamųjų varžybų poros.

Antrajame etape – dviejų ekipų pergalės

Savaitgalį reguliarųjį čempionatą, sužaidusios po šešiolika rungtynių, baigė tiek pirmojo, tiek antrojo pirmenybių šešetuko komandos. Šiame etape sėkmė pirmajame šešetuke lydėjo „Kvistiją-RV“, antrajame – „Varduvą“: šios abi ekipos antrajame etape iškovojo visas penkias pergales.
Paskutinėse rungtynėse „Kivstija-RV“ rezultatu 89:86 privertė pasiduoti „Ekovalį“, o antroje grupėje „Varduva“ 110:88 sutriuškino „Impeką“.
Kitose pirmojo šešeto varžybose pirmąją vietą po reguliariojo čempionato užėmusi „Sedula-Aibė“ 96:49 sumindė jaunuosius „SM 97“ krepšininkus, o „Nafmera“ – 86:76 įveikė „Dubgirį-Translandiją“.
Antrojo šešeto paskutiniame ture „Grandai“ rezultatu 78:72 įveikė „Geoidą“, o krakiškiai 88:79 – „Laumės baldus“.

Paaiškėjo ketvirtfinalių poros

Reguliariojo čempionato nugalėtojai sediškiai, iškovoję penkiolika pergalių ir patyrę tik vieną pralaimėjimą, ketvirtfinalyje du kartus susitiks su aštuntąja rajono ekipa „Grandais“, antra likusi „Kvistija-RV“ susikaus su „Varduva“, trečiąją vietą užėmusios „Nafmeros“ laukia šešti likę Sporto mokyklos auklėtiniai, o ketvirtąją porą sudarys turnyrinės lentelės kaimynai – ketvirtąją vietą užėmęs „Dubgiris-Translandija“ ir penktoje vietoje likęs „Ekovalis“.
Devintąją vietą pirmenybėse užėmė „Impeka“, dešimtąją – „Krakiai“, vienuolikta liko „Geoida“, o dvylikti – „Laumės baldai“.
Atkrintamųjų varžybų etape komandos tarpusavyje sužais po dvejas rungtynes, poros nugalėtoją, kuris pateks į pusfinalį tarp keturių stipriausių ekipų, lems taškų skirtumas. Aukščiau išvardintos ekipos atkrintamąsias varžybas žais kovo 14–15 ir 21–22 dienomis.
Šeštadieniais komandos žais M. Račkausko gimnazijos, o sekmadieniais – „Ventos“ progimnazijos sporto salėse, pirmųjų rungtynių pradžia – vienuoliktą valandą.

4 Atsakymai į “Į čempionato medalius – aštuoni pretendentai”