Į „Dainų dainelę“ – visi deleguoti atlikėjai

Regioniniame ture daugiausia balų surinko solistė Monika Šakytė. Juliaus EMBRASO nuotr.

„Santarvė“ jau rašė, kad rajono jaunieji dainininkai dalyvavo konkurso „Dainų dainelė“ atrankoje.
Į regioninį turą Plungėje Mažeikiai delegavo 9 kolektyvus. Pirmadienį „Santarvė“ sužinojo, kad televizijos transliuojamame konkurse pasirodys visi šie jaunieji atlikėjai.

Tiek daug – pirmą kartą

Po pasirodymo Plungėje apskrities rajonų dainininkus vertinusios komisijos narys Ričardas Grušas „Santarvei“ sakė, jog yra garantuotas dėl keturių mažeikiškių kolektyvų sėkmės.
Tuomet jaunieji atlikėjai buvo įvertintai balais, tačiau dar nebuvo paskelbtas visos Lietuvos dainininkų balų vidurkis. Pagal jį ir turėjo būti atrinkti televizijos konkurse „Dainų dainelė“ dalyvausiantys kolektyvai.
Pirmadienį R. Grušas „Santarvę“ informavo, kad jau gavo oficialų raštą su rezultatais.
Televizijos transliacijose pasirodys visi Mažeikių rajono deleguoti kolektyvai, – skelbiama pranešime.
„Dar taip nebuvo, kad į šalies konkursą patektų visi regioniniame ture dalyvavę kolektyvai. Tai malonus vaikų ir jų mokytojų įvertinimas,“ – džiaugėsi pašnekovas.
Iš Plungės rajono regioninį etapą įveikė penki atlikėjai, iš Telšių – 4, o iš Rietavo – 1.

Daugiausia – iš muzikos mokyklos

Televizijos konkurse „Dainų dainelė“ pasirodys daugiausiai Vytauto Klovos muzikos mokyklos auklėtinių.
Dėl laureato vardo rungsis mokytojos Dalios Olberkienės mokiniai: penkiolikmetė Monika Šakytė, mišrus 11–13 metų mokinių ansamblis bei devynmetė Amelija Jokopaitė. Prie jų kelionėje prisijungs ir mokytojos Janinos Grušienės vadovaujamas merginų sekstetas.
Konkurse jėgas išbandys Gabijos gimnazijos auklėtinė Gintarė Korsakaitė (mokytoja Rima Rekeltienė) bei du kolektyvai iš Merkelio Račkausko gimnazijos: 2–4 gimnazijos klasių merginų ansamblis (mokytoja Natalija Dapšienė) bei vaikinų kvartetas (mokytojas Laimonas Terasius).
„Dainų dainelėje“ pasirodys ir mažiausieji Mažeikių atstovai – keturmečių duetas: Augustė Daščioraitė ir Nelė Černiauskaitė. Lopšelio-darželio „Gintarėlis“ ugdytines paruošė Roma Skirmontienė, šios mokytojos ruošta ir kita konkursantė – solistė Eglė Bernotaitė.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto