Į Dainų šventę išvyko Mažeikių šokėjai

Sigito STRAZDAUSKO nuotrauka

Antradienio rytą į Lietuvos dainų šventę išlydėti trys Mažeikių šokių kolektyvai ir jų vadovai, – iš viso apie 150 dainų šventės dalyvių.

Daug bagažo

Trimis didžiuliais autobusais į Vilnių išvyko keturios Choreografijos mokyklos vaikų ir jaunimo liaudiškų šokių ansamblio „Kauškutis“, dvi Gabijos gimnazijos šokių kolektyvo „Džesi Gabija“ grupės bei Kultūros centro liaudiškų šokių kolektyvas „Jurginėlis“.
Šokėjai, kaip ir kiti Dainų šventės dalyviai, penkias dienas gyvens netradicinėmis sąlygomis Vladislavo Sirokomlės vidurinėje mokykloje, tad su savimi reikėjo vežtis visus reikmenis nakvynei,  drabužius, avalynę, kitus reikalingus daiktus, kurie sunkiai tilpo į bagažines.

Iš Bulgarijos – į Vilnių

Šokėjams kraustytis į autobusą trukdė lietus, palydėti savo atžalų atėjo kai kurios mamos ir tėčiai, kurie sakė dėl savo vaikų labai nesijaudinantys, nes atiduoda juos į geras rankas, o su vaikais ryšį palaikys telefonais.
„Kauškučio“ vadovė Jolanta Tendienė teigė, kad kolektyvas ką tik grįžo iš festivalio Bulgarijoje, o dabar jų laukia pasirodymai Dainų šventėje.
„Visi esam su darbiniais drabužiais, nes važiuosime tiesiai į repeticiją Lietuvos futbolo federacijos stadione. Tik pavakare pasieksime nakvynės vietą. Šiaip nuotaika gera, persekioja vienintelė baimė – kad Vilniuje nebūtų lietaus“, – kalbėjo J. Tendienė.

3 Atsakymai į “Į Dainų šventę išvyko Mažeikių šokėjai”

  1. zemaitis :) parašė:

    kokie vejai :) strakaliuku svente:) dirbt eitu geriau ka nors naudingo nestrapailiave po scena sokejei :) tu sokeju tiek priviso kad kur spjausi ten pataikysi

  2. Kazymieras parašė:

    Išties malonu žinoti kad ir mažeikiškiai palaiko daunus jų daunų šventėje.

  3. Komentatorius parašė:

    Nežinau kaip jums, bet man labai juokingai atrodo tie numerių užspalvinimai. Turbūt Autobusų parkas užtampytų Santarvę po teismus ir prisiteistų milijonus, jei autobusas būtų su numeriais nuotraukoje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto