Į degalinę – pro išdaužtą stiklą

Pranešimai apie išmuštus stiklus ir įsibrovimus į parduotuves nesiliauja. Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Tęsiasi žaibiškų vagysčių iš objektų, kuriuos saugo saugos tarnybos, serija. Šįkart apvogta Židikų miestelio pakraštyje esanti degalinė „Tumasa“.

Išnešta prekių

Pranešimas apie tai, kad įsibrauta į nuo devintos vakaro nebedirbančią ir saugoti saugos tarnybai perduodamą degalinę, saugos pultą pasiekė penktadienį likus kelioms minutėms iki trečios valandos ryto. Kai ekipažas atvyko į miestelį, jį pasitiko išdaužtas degalinės durų stiklas.
Jau dabar aišku, kad iš patalpos išnešta alkoholinių gėrimų, cigarečių ir šokolado. Turtas draustas, pagrobtų daiktų kiekis ir žala tikslinama.

Panašių vagysčių daugėja

Pranešimai apie išmuštus stiklus ir įsibrovimus į parduotuves nesiliauja – pirmadienį, išdaužiant stiklą, įsibrauta į parduotuvę Šerkšnėnuose, rugsėjo 27-ąją – į parduotuvę Mažeikiuose, rugsėjo 18-ąją bandyta patekti į „Avitelos“ parduotuvę Mažeikių senamiestyje.

3 Atsakymai į “Į degalinę – pro išdaužtą stiklą”

  1. shura parašė:

    Saunuoliai sukites kaip galit :) valdzia ant jusu dejus dekit jus ant ju ;) vogit kol galit patys nes apvogs jus ir taip politines ziurkes

  2. Mastantis parašė:

    Niekam tokios tarnybos nereikalingos kol atvaziuoja i objekta jau vagiu pedos ataususios, geriau buvo tarybiniais laikais kai budejo sargai.

  3. Lietuvis parašė:

    Sovietu laikais budavo dedamos grotos.Gal reiketu vel jas prisiminti ir naudoti-juk gyvenimas kol kas eina sunkyn, tad tokiu incidentu ateityje tik dauges…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto