Į „Didįjį šeimos gynimo maršą“ išvyko ir mažeikiškiai

Autorės nuotr.

Gegužės 15-ąją yra minima Tarptautinė šeimos diena. Simboliška: šį vakarą Vilniaus Vingio parke įvyks „Didysis šeimos gynimo maršas“.
Ankstyvą šeštadienio rytą iš Mažeikių centrinio stadiono į mitingą sostinėje motociklais, mikroautobusais, lengvaisiais automobiliais, lydimi sunkvežimio, išvyko ir mažeikiškiai.

Nuo 6 valandos ryto maršo dalyviai, papuošę savo automobilius tautine ir maršo atributika, rinkosi į Mažeikių miesto centrinį stadioną.
Maršo organizatorių ir koordinatorių išplatintoje informacijoje mažeikiškiai, nevykstantys į Vilnių, tačiau norintys išreikšti savo solidarumą maršo dalyviams, buvo kviečiami atvykti į stadioną jų išlydėti. Tačiau išlydinčiųjų būrelis nebuvo didelis.
Mažeikiškiai maršo organizatoriai išvykstantiesiems paruošė nedidelę išleistuvių ceremoniją. Kalbą sakė mažeikiškis atlikėjas Romas Dambrauskas, palaiminimą maršo dalyviams suteikė Šv. Pranciškaus Asyžiečio bažnyčios klebonas Gintaras Lengvinas.

Autorės nuotr.

Po išlydėtuvių ceremonijos, skambant R. Dambrausko sukurtam „Didžiojo šeimos gynimo maršo“ himnui, o paskui ir Šv. Pranciškaus Asyžiečio bažnyčios varpams, mažeikiškių automobilių kolona, kurioje vien lengvųjų automobilių buvo apie šimtas, pajudėjo iš stadiono Telšių link. Ten ji prisijungė prie kitų Žemaitijos kolonų.
Maršo organizatoriai iš anksto skelbė, kad, prisijungus visų rajonų dalyviams, maršo atkarpoje nuo Kauno iki Vilniaus galimas magistralės perkrovimas. Todėl buvo prašoma rimties, susitelkimo, kantrybės vieni kitiems bei būti tolerantiškiems kelyje ir Vilniuje šiandien dirbsiantiems pareigūnams.
Renginį organizuojančio Šeimų sąjūdžio interneto svetainėje rašoma, kad maršas rengiamas dėl „ideologinio karo metodais vykdomos agresyvios genderistinės propagandos ir valdančiosios daugumos rengiamų įstatymų, prieštaraujančių Tautos referendumu priimtai Lietuvos Respublikos Konstitucijai.“
Autorės nuotr.

54 Atsakymai į “Į „Didįjį šeimos gynimo maršą“ išvyko ir mažeikiškiai”

 1. Jurga parašė:

  Kuo naivesnė tauta tuo lengviau ją vedžioti. Bent Vilnių pamatė kai kurie :)) Dabar jaučiasi apsigynę, tik patys nežino nuo ko:)))

 2. Anonimas parašė:

  Įdomu ar daug to maršo dalyvių suvokia, kad jų mitingavimas buvo organizuotas už Latvių gatvės pinigus? Labai tautiška.

  1. Cha parašė:

   Gal uz tautos pinigus ! Tik Landsbergai nedave !
   LRT pasakomis tauta ar tiki ?

 3. Konservatoriu nebuvo parašė:

  Ne nebuvo nei to kunigo nei Landsbergo jie matyt uz Stambulo konvencija ir genderizma mokyklose.

 4. Auksinis Kardas parašė:

  Idomu, Rokiskio kunigas dalyvavo sitam……. Nes teismas ji pripazino kaltu, laikius vaiku pornografija. Va tokie skleidzia zinia apie “tradicine seima”….

 5. Be vardo parašė:

  Puiku, kad leido šį mitingą, juk po visą Lietuvą bus išplatintas Kovidas, ir kur dar nebuvo tų grėsmingųjų atmainų, bus parvežta. Gal toks ir tikslas šio mitingo?

  1. Manau parašė:

   Reikėtu įvest komendanto valanda nuo 20.00 iki 6.00 ryto uždraust išeit į gatve o į parduotuvę tik karta į savaite su laisvės partijos pasu

  2. Staka parašė:

   Kokį Covida, virusas plinta per per žiniasklaida ir politikų lupas, atpirkimo ožiais lieka dosniai finansuojami medikai.

  3. ! parašė:

   Uz kovida yra baisiau Stambulo konvencija ir vaiku tvirkintojai.

 6. Algimantas Nagys parašė:

  Oi,kokių negražių komentarų prirašė mūsų tautiečiai,tuo labiau mieli žemaičiai.Reikia tik dėkoti susipratusiems ir pasiryžusiems į tolimą kelionę.Skaudu, kai mūsų televizijos išsigando ir netransliavo susirinkimo iš Kalnų parko.Atitinkamai susidarėme nuomonę,kas jas valdo?Malonu buvo klausyti pranešėjų.Liaudis palaikė Prezidento pranešimą.Šis renginys buvo labai panašus į Baltijos Kelią.Tai rodo,kad Lietuva dar gyva.,kad dar ne viską gali spręsti vien seimas.Pirmiausia yra liaudis.Dar yra gerbiamų ir mylimų žemaičių posakis-Kas bus, kas nebus,bet Žemaitis nepasidous ir nepražūs.

 7. ? parašė:

  O Tevynes isdavikai bijo kylancios i kova Tautos darosi baisu isdavikai veliau anksciau sulaukia teismu .Pagarba šeimos marso dalyviams primena Sajudzio pradzia Lietuvoje ir Mazeikiuose!Sajudiecius stribu palikuonis ir tada pravardziavo burzuaziniais nacionalistais.Sovietu imperija griuvo ,subires
  Ir Lietuvoje valdzia gavusios antitautines globalistu uzmacias vykdancios partijos .

  1. svetima gėda parašė:

   Apie ką ir kalbama : apie jūsų retoriką ir pyktį… Bendrauti ,mintis išsakyti ir taisyklingai lietuviškai rašyti pirma išmokite.

  2. Ona parašė:

   Tikrai paliko dideli ispudi kaip sako geriauviema karta pamatyt ir sudalyvaut negu šimta kartu išgirst o kritikams geriau patylėt prie kompo išvarvėjusiom smeginim lengviausia .O jei kas nepatinka tai prašau darykit geriau prisijunksim.

   1. mažeikietė parašė:

    Tikriausiai patys grįžote išvarvėjusiom smegenim ,kad žodžio nesurezgate:)

   2. Onai parašė:

    Tikrai nenorėčiau, kad tokie kaip jūs prisijungtų. Marširuokit vieni, patys sau gražūs, protingi ir reikšmingi. Nors iš tikro esate tik balsas iš praeito šimtmečio.

    1. Tautietis parašė:

     Tauta gyvuos ir marširuos !Imperijos ir ju supuvusios vertybes zlunga tautos islieka! Šiam pasauliui Dievas dave dekologa kaip gyventi tai 10 Dievo isakimu. O kai gyvuliski instinktai ima virsu dvasiniu vertybiu nera ieskoma inkstinktu lygije pasitenkinimo kuris niekur nenuveda nebent i ŽIV susirgimus ar perdozavima kvaisalu .

 8. Tautietis parašė:

  Tauta nubudo ir atmeta Antikristo tarnu brukamas antitautinius antilietuviskus istatimus naikinancius šeima .Valdzioje esantis liberarai ir radikalus liberalai mane kad Lietuviu tautos nebera yra pasaulio pilieciai kuriais gali manipuliuoti globalistai per savo tarnus.As didziuojuosi savo tauta o isdaviku parsidaveliu laukia amzina geda ir tautos pasmerkimas !Buvo ir prie Sovietu tevynes isdaviku stribu,ENKVD ir KGB talkininku zudziusiu tremusiu lietuviu tauta.
  Komentaruose pilnose neapikantos šeimai tautai matyt ir reiskiasi ju palikuonis negalintis be nacalniku gyventi.Jie yra menkystos vergai amzina geda tevynes isdavikams!

 9. parašė:

  Dvylika kėdžių: “Varpų aidai, kai jų klausais, susimastai…:)

 10. parašė:

  Susirinko tie, kuriems dėmesio trūksta :), bet pasipiktinau, kad nuo pačio ryto pradėjo varpais skalambinti. Iškviesti kunigą į policijos komisariatą pasiaiškinti :)

 11. Jadzei parašė:

  O jus ta Jadzė nuo konteinerio, kurią kažkada Kazlauskaitė puikiai vaidino? Nes mąstymas tai panašus :-)

 12. Jadzė parašė:

  ANONIMUI
  Pats matyt esi užsilikęs iš tų laikų.Tai patys bjauriausi žmonės išvertę kailinius.Tu esi FUFAIKĖ ir ko gero iš tų vaivorykštinių

 13. Arvis parašė:

  Kiekviena karta turi savo tradicijas, seneliai augino po 6-18 vaikų, tėvai po 1-3. Dabartinių tradicijų šeima , 1-2-3 vaikai, neaišku nuo ko, auginami dažnai vienos pačios mamos. Už tradicijas, į maršą, uraaaaa draugai. :)

 14. Visgi parašė:

  Na jei eina į maršus homoseksualai,tai ko neiti tradicinėms šeimoms.

 15. Marius Samavicius parašė:

  Geda ir Mazeikiams ir Santarvei, kad raso tokius straionius ir slepia patycias. https://www.youtube.com/watch?v=lQb-b97iyCg&t=1s

  1. Mama parašė:

   Tai Jums gėda,jei nesuvokiate maršo esmės-už tradicinę šeimą ir pamatines vertybes♥️🇱🇹

   1. to mama parašė:

    Už tradicijas girtiems daužyti žmonas ir lupti vaikus???

 16. Mažeikiškis parašė:

  Aš uź tradicine šeima,bet prieš organizatorius kuriu tikslas kurstiti žmones,negražu naudotis tokia gražia švente ,Už Vyra Ir moteri už vaikus, Už šeima kaip Dievo yra duota.

  1. ? parašė:

   Kas kursto ?Gal konservatoriai ?Šimonyte atsisakyti tradicines seimos ar legalizuoti narkotikus.

 17. to qwerty parašė:

  Tikrai esat reto kvailumo. Va, tokie ir laksto po visokius durnių maršus.

  1. Jega parašė:

   O patyčios!

 18. Anonimas parašė:

  Niekada negalvojau, kad Dambrauskas toks vatnikas. Esu didžiai nustebintas. Grįžę iš savo durnių maršo tegu buduliai jam pirmam parveža koroną dovanų. .

  1. ! parašė:

   Aš galvoju kad vatnikai nori narkotiku legalizavimo ir Stambulo konvencijos kuri itvirtintu genderizma mokyklose ir istvirkeliu propaganda.
   Prie ko Dambrauskas ?Dvasingas zmogus kuriantis dainas is tremtiniu šeimos.Tokie kaip jis yra tautos pasididziavimas.

 19. Nacionalistas parašė:

  Nors marše nedalyvau, atmetant organizatorių tikslus, pritariu protesto idėjai. Valdžia privalo reaguoti ir atsižvelgti į dviejų trečdalių tautos pasisakymus ir protestą prieš LR Konstitucijos iškraipymą. Kai valdžios užsiima niekais ir “demokratijos žaidimais”, valstybėse kyla revoliucijos.

  1. Nacionalistui parašė:

   Ar tie keli tūkstančiai nukvakėlių, lekančių paskui tokiys vadus kaip Orlauskas, Gražulis ir kiti panašūs “šeimos vertybių” propaguotojai jums atrodo du trešdaliai tautos? Tada eikit pasimokyti aritmetikos.

   1. Nacionalistas parašė:

    Nereikia vaiditi demokrato ir tuo pačiu žmonių vadinti nukvakėliais, tiesiog supraskit, tokia “demokratija” veikia prieš jus pačius. Paskui Zakarauską lekia keliasdešimt k., o pačią protesto idėją palaiko dvidešimt, ar trisdešimt kartų daugiau žmonių, bet jų “netrendina” Zakarauskas ir ko. Kita vertus, +/- apie du trečdalius kalba įvairios apklausos. Todėl prašau, pasilikit aritmetiką sau. Tvirta šeima – stipri nacija- tvirta valstybė!

 20. Anonimas parašė:

  Šaunu, kad žmonės pasinaudojo konstitucijos duota teise, išreikšti laisvą savo valią.

 21. Qwerty parašė:

  Komentarus paskaicius matosi tinginiu ir asilu pyktis tiktais,koks skirtumas,kad issiskyres,nu nepavyko santuoka,susituoks su kita ar kitu,bet vertybes islieka tos pacios. As taip esu uz sita “seimu gynimo marsa”. As nenoriu,kad vaikams uzdraustu zodi mama ar tetis vien del tu mazumu…ar zinot,kad jau ruosiamas naujas mokymo planas mokykloje,kur bus nakinami zodziai mama,tetis ir t.t. vien del “tu nuskriaustuju”????

  1. mama parašė:

   naikinami žodžiai MAMA ,TĖTIS ? Jūs juokaujat ?Ne .Jūs jau nusišnekat.

   1. Anonimė parašė:

    Taip, tai tiesa https://youtu.be/iyGtdIRcX70

 22. Zenius parašė:

  Kam jau kam tik ne tam dainininkui kurti himnus.Reikejo sukurt normalia santuoka,uzaugint vaikus ir gyvent padoru gyvenima.

 23. Labai gaila parašė:

  Labai gaila, kad taip Lietuvos ir Žemaitijos taip žemina. Ne tokiuose paraduose joms dalyvauti. Ir prašau nesakyti organizatorių, kad tai tautos balsas. Aš tautos dalis nenoriu būti maišoma su jais. Man gėda būtų.

 24. Sisteminis parašė:

  Suvažiuos iš visų pakampių antisisteminiai į Vilnių, prisigaudys kovidono ir užveš į savo rajonus. O paskui kauks, kad valdžia kelius į kitus rajonus uždarė.

 25. pikta parašė:

  Organizatoriai užtikrino ,kad bus laikomasi saugumo reikalavimų .Kiek žmonių dėvi kaukes ? Neliko pinigėlių kaukėms ,tai nors 2 metrų saugumo galima laikytis ? Jūs būsite atsakingi už padidėjusį atvejų skaičių. Eisit po parduotuves ,degalines rankų neplaudami būriais. Tupėsit mašinose susigrūdę ,baliavosit autobusuose kelionėje ir po jos. Faktas. Tad būtų malonu ,kad atsisakytumėte gydimo ligoninėse nuo covido ,nes jo juk nėra.

  1. Irmantas parašė:

   O seimunai ir kiti sawibledos labai taip daro kaip tu parasei?????.?.

   1. to Irmantas parašė:

    Seimūnų daugiau nei 70 proc. pasiskiepijusių ,o jūsų ? Seimūnų nėra 7000 vienam būry…Ir iš viso , prie ko čia seimūnai ? Covidą jūs parvešite į mūsų miesto darbovietes ir šeimas!

 26. Raima parašė:

  Rėksnių paradas ir tiek. Na išvažiavo, parėkaus ir pravažiuos. O visi likusieji – marš į gamtą šašlykų kepti, daugiau naudos bus.🤭

  1. ? parašė:

   Yra ir tokiu kurie del pavalgimo gyvena.Tik kuo jie skiriasi nuo gyvunu?

 27. nuomonė parašė:

  ką besakyti ? Svetima gėda. Ne tokia retorika turi būti sprendžiamos Lietuvos problemos. Apie lyderius net kalbėti nėra ko. Žmonės nesupranta ,kad po gražia vėliava slepiasi kiti dalykai ir kiti tikslai.
  Ar bažnyčia gerai apgalvojo savo poziciją ? Su visa anksčiau buvusia pagarba Romui Dambrauskui, Jums labiau sekėsi kurti ,o ne politikuoti.

 28. B parašė:

  Labai jau keisti tradicinės šeimos gynėjai išlydintieji. Vienas paliko žmoną, kitas žmonos ir vaikų niekada neturėjo, bet abu tradicinę šeimą gina. Jau ir nebesuprantu, kas ta tradicinė šeima.

  1. Indraą parašė:

   B .pagal jus tradicinė šeima geriau vyras+vyras a rba moteris+ moteris ,gal jūs mėgintuvėlyje padaryta, O gal tikrai mamytė pagimdė?

  2. mažeikietė parašė:

   čia apie šeimą niekas net negalvoja,kažkas puikiai siekia savo tikslų…

   1. ! parašė:

    Tikslas yra vienas išsaugoti krikscioniskas ir tautines vertybes .Kiek buvo sajudije zmoniu jie visi išsiskirste liko valdzios istroskes Landsbergis dar ir savo anuka prastume i valdzia o kas gavosi sis ponekas tapo tautos keiksmazodziu kaip ir liberalais tape konservatoriai.Bet dumai issiklaide tauta mato kas yra konservatoriai ir kokios ju “vertybe”.Ne visi troksta valdzios kaip cia mineti ponekai buve sajudieciai vel sugrižta permainos bus .

 29. Jaunaais verslininkas parašė:

  Psichų gauja. Kad juos kur kovidas!

  1. Baba parašė:

   Patyčių kultūra trolių fabrikos dirbam dirbam. Skystokai, nėra įkvėpimo? Mažai moka?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*