Į finalinį etapą – būrelis mažeikiškių

Mažeikių sporto mokyklos stalo tenisininkų komanda: (iš kairės stovi) R. Vasarytė, R. Jonušaitė, L. Frejeris, A. Nicytė, K. Tamošiūnaitė. Nuotrauka iš asmeninio archyvo

Jaunieji mažeikiškiai stalo tenisininkai gerai pasirodė savo pirmosiose oficialiose varžybose. Neblogai sekėsi ir Pasaulio stalo teniso komandinėse pirmenybėse dalyvavusiai šalies vyrų rinktinei, vadovaujamai mažeikiškio trenerio.

Pateko į finalus

Klaipėdoje vyko Lietuvos dešimtmečių moksleivių stalo teniso čempionato zoninės varžybos, kuriose dėl šešių kelialapių į finalines varžybas rungėsi mergaitės ir berniukai iš Klaipėdos miesto bei šešių rajonų. Vienas rajonas į varžybas galėjo pasiųsti po aštuonis sportininkus.
Jaunieji Mažeikių sporto mokyklos stalo tenisininkai, kuriuos pirmenybėms parengė treneriai Raimondas Jackevičius ir Ramunė Armonaitė, pasirodė gerai: į finalus pateko viso keturios mergaitės bei vienas berniukas.
Į prizininkų trejetą pateko metais už varžoves jaunesnė Rimantė Jonušaitė, kuri pralaimėjo tik vienai varžovei ir užėmė trečiąją vietą. Be jos, vietas šešetuke iškovojo Rusnė Vasarytė, Karolina Tamošiūnaitė bei Amelija Nicytė, iš berniukų geriausiai pasirodė Lukas Frejeris, kuris iškovojo penktąją vietą.
„Visi išvardyti jaunieji sportininkai pateko į finalą Vilniuje, kur kausis po 32 dešimtmečius mergaites ir berniukus. Jie treniruotes lanko jau trečius metus, iki šiol patirties sėmėsi dalyvaudami tik draugiškuose susitikimuose. Kad jos įgijo, parodė šios vienos pirmųjų jų oficialių varžybų. Visus žaidėjus, kurie pateko į finalą, pavadinčiau perspektyviais. Jeigu nori pasiekti aukštumų, jų dar laukia sunkus darbas treniruotėse“, – pabrėžė R. Jackevičius.

Rinktinės treneris – mažeikiškis

Dortmunde (Vokietijoje) vyko didžiausias pasaulyje sporto renginys uždaroje patalpose – pasaulio stalo teniso komandinis čempionatas, kuriame varžėsi 121 vyrų bei 93 moterų rinktinės. Tarp jų rungėsi ir mūsų šalies rinktinės, o vyrų komandos treneris buvo mažeikiškis stalo teniso specialistas R. Jackevičius.
„Dėl silpnesnio pasirodymo šalies čempionate į rinktinės trejetuką nepateko mūsų lyderiai Marius Bučys ir Arnoldas Domeika, tačiau jie išlieka kandidatų sąraše. Visos rinktinės pagal ankstesnius rezultatus buvo suskirstytos į penkis divizionus, lietuviai kovojo trečiajame pagal pajėgumą divizione“, – pasakojo rinktinės treneris.
Pogrupyje, kur rungtyniavo šešios komandos, lietuviai iškovojo visas pergales, tarp jų ir prieš tokios didelės šalies kaip JAV ekipą. Po to lietuvaičiai įveikė Tailandą ir pateko tarp keturių stipriausių diviziono ekipų.
„Lemiamoje dvikovoje rezultatu 2:3 nusileidome Dominikos Respublikos ekipai, kurią į pergalę  atvedė geras šiai šaliai atstovavusio kino, patenkančio į stipriausių pasaulio žaidėjų šimtuką, žaidimas. Po to nugalėjome šveicarus ir divizione likome treti, o tarp visų komandų užėmėme 51-ąją vietą. Įgijome realių galimybių kitąmet tokio rango pirmenybėse žaisti laipteliu aukščiau“, – informavo R. Jackevičius.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto