Į forumą kviečiami ir mažeikiškiai

Prasidėjo registracija į Nacionalinį švietimo lyderystės forumą 2013 „Švietimo lyderiai atnaujina Lietuvą“, kuris vyks vasario 28 – kovo 1 dienomis Vilniuje.


Diskusija švietimo klausimais

Šiuo forumu siekiama suburti švietimo bendruomenę diskusijai apie aktualiausius Lietuvos švietimo klausimus. 
Nacionalinis švietimo lyderystės forumas – tai dar besikurianti tradicija, kasmet suburianti aktyvius švietimo bendruomenės ir visuomenės narius, skatinanti kalbėtis, dalintis patirtimi bei idėjomis.
Į forumą registruotis kviečiami švietimo lyderiai iš savivaldybių, mokyklų, įvairių asociacijų bei nevyriausybinių organizacijų, Švietimo ir mokslo ministerijos bei pavaldžių įstaigų, Prezidentūros, Seimo atstovai, universitetų, kolegijų dėstytojai – visi, kuriems rūpi Lietuvos švietimo sistemos ir visuomenės tobulinimas.


Mažeikiškiai neįsijungė

Švietimo skyriaus vedėjas Apolinaras Stonkus sakė neturįs žinių, ar kas iš Mažeikių šiame forume  dalyvauja – įsijungti į jį ar ne – pačių mokyklų ar kitų įstaigų, organizacijų reikalas.
„Mes kažkaip neįsijungėme į šio forumo veiklą nuo pat pradžių, nes niekas nenorėjo, tad likome nuošalyje. Mes jungiamės į tokius projektus, kur rajonui yra nauda: galime gauti suolų, multimedijų, knygų, o į tuos projektus, kur aptarinėjami teoriniai dalykai, gali jungtis mokyklos  savarankiškai“, – kalbėjo A. Stonkus.


Programa – iš šešių temų

Šiųmečio forumo programa padiktuota pačių švietimo lyderių: apibendrinus jų idėjas, pasiūlymus, programa suskirstyta į šešias temas: lyderystės samprata, lyderių, mokinių mokymasis, mokyklos savarankiškumas, pagalba mokyklai bei nacionaliniai švietimo tikslai. 
Pirmoji nemokamo forumo diena skirta mokymuisi ir giliau pasinerti į kiekvieną teminę sritį. Rengiami atskiri seminarai ar kūrybinės dirbtuvės kiekviena tema, o dalyviai galės pasirinkti juos labiausiai dominančius renginius. Antrąją dieną vyks diskusijos, bus dalijamasi patirtimi, vyks  bendraminčių paieška, kūrybinė veikla, sprendžiamos problemos.
Daugiau informacijos apie forumą bei registruotis galite šiuo adresu:
www.lyderiulaikas.smm.lt/lt/component/content/article/2048>

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto