Į klases sugrįžę pradinukai bus testuojami kaupinių būdu

Stop kadras iš Mažeikių rajono savivaldybės tinklalapio

Nuo pirmadienio į mokyklas sugrįžo abiturientai, testavimas jiems neprivalomas. Tačiau pradinukai, kurie ir toliau mokysis kontaktiniu būdu, privalės testuotis.
Mūsų rajono Savivaldybė pasirinko testavimą kaupinių būdu.

Ugdymas vyksta sklandžiai

Savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyriausioji specialistė Jelena Sutkienė informavo, kad mūsų rajone visi abiturientai sugrįžo į mokyklas. Skyrius neturi informacijos, kad dėl tokio sprendimo būtų kilęs nepasitenkinimas, būtų abiturientų, nusiteikusių prieš grįžimą į mokyklas.
„Visose gimnazijose ugdymas vyksta mišriuoju būdu, tai yra virtualios pamokos nuotoliniu būdu derinamos su darbu klasėse. Kol kas viskas vyksta sklandžiai, mokyklos teisingai sudėliojo savo veiklą ir pamokas. Laikomasi ekstremaliosios situacijos operacijų vadovo sprendimų, kad būtų užtikrintos būtinos saugumo sąlygos“, – situaciją komentavo specialistė.
Abiturientams testavimas tik rekomenduojamas – daugiau kaip pusė jų pasiskiepijo ir yra įgiję imunitetą.

Taikomas mišrus ugdymas

Vyriausybės sprendimu, nuo gegužės 10 d. į klases gali grįžti 5–11 klasių mokiniai. Mūsų savivaldybė priėmė sprendimą, kad šių klasių mokiniai mokslo metus baigs nuotoliniu būdu.
Tačiau kontaktinį pradinių klasių ugdymą mūsų rajone pakoregavo situacija dėl koronaviruso ir tėvų nuomonė.
Mūsų rajone sergamumo rodiklis – tai yra COVID-19 ligos atvejų skaičius 100-ui tūkst. gyventojų – perkopė du šimtus ir pradinukai mokytis kontaktiniu būdu gali tik tada, jei tokie vaikai bus testuojami.
Visas straipsnis – penktadienio laikraštyje.

2 Atsakymai į “Į klases sugrįžę pradinukai bus testuojami kaupinių būdu”

  1. nesvarbu parašė:

    Teisingai ,pažiūrėkit kiek pastaruoju metu nustatoma sergančių vaikų,kad ir mūsų rajone jau…Tik už testavimą !

  2. Merui parašė:

    Silpnavalių savivaldybė, kodėl Birštono savivaldybės merė tokių nesąmoningų sprendimų nepriima, o va mūsų senolis šoka pagal dūdelę.. Šaunuolis!!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto