Į konkursą neišvyko per klaidą?

Roberto Dačkaus (LR Prezidento kanceliarija) nuotr.

Vakar Vilniuje vyko konkurso „Švari kalba – švari galva“ antrasis etapas.
Informacines technologijas ir lietuvių kalbą susiejančiu konkursu šalies moksleiviai buvo kviečiami prie kompiuterių pademonstruoti savo gimtosios kalbos žinias bei gebėjimą jas pritaikyti kasdienybėje.
Konkurso antrajame etape turėjo ir galbūt būtų dalyvavęs Renavo pagrindinės mokyklos penktokas. Tačiau nedalyvavo. Dėl suaugusiųjų įveltos klaidos.

Specialiai nacionaliniam konkursui „Švari kalba – švari galva“ sukurtoje svetainėje buvo paskelbtas geriausiai pirmajame etape pasirodžiusių ir į antrąjį pakviestų moksleivių sąrašas.
Jame ir Renavo pagrindinės mokyklos mokinio Tomo Igario bei mokytojos Rasos Jurgaitienės pavardės.
Toliau buvo pateikta informacija apie tai, kad į Vilniuje vyksiantį renginį kviečiami daugiau nei šimtas 5–10 klasių moksleivių. Be to, supažindinta su antrojo etapo tvarka, informuojama, jog visi antrojo etapo dalyviai ir jų mokytojai bus kviečiami į apdovanojimų ceremoniją šalies prezidentūroje.
Deja, mokyklos direktoriaus pavaduotoja R. Jurgaitienė tik iš „Santarvės“ sužinojo apie tai, jog vakarykščiame renginyje Vilniuje turėjo dalyvauti ir Renavo mokyklos atstovai.

Plačiau skaitykite antradienio laikraštyje.

4 Atsakymai į “Į konkursą neišvyko per klaidą?”

 1. ar tikrai? parašė:

  Ar tikrai dėl suaugusiųjų klaidos? O gal vaikas netikrina savo pašto, kuriuo jam asmeniškai siunčiamas pakvietimas? Ir dar , rodos, mokykla taip pat gauna oficialų raštą ir kvietimą į kitą etapą.

 2. įgimtas žurnalisto talentas parašė:

  Apie ką čia straipsnis? Informacija buvo publikuojama „tam specialiai sukurtoje svetainėje“, vadinasi ne slapta. O kaip kiti sužinojo ir pateko? Gal parašykit bent, kad kiti mistiniu būdu sužinojo arba kažkas atsibudo po letargo miego;) tai bus didesnė nuostaba:D

 3. Santarvei parašė:

  Ar sunku buvo paskambinti mokytojai prieš renginį ir pasidomėti organizuojamu konkursu bei jo eiga,nei su pasigardžiavimu parašyti apie įvykusią „sensaciją“.Bus dar tų renginių ir nevienas.

 4. atidumo parašė:

  Informacija buvo paskelbta lituanika.lt, ten buvo ir sąrašai, reikia sekt informaciją.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto