Į peticiją atsižvelgta – mokesčio lengvatos tvirtinimas atidėtas

Autorės nuotrauka

Savivaldybės tarybą pasiekė peticija dėl ikimokyklinių įstaigų nelankymo pateisinamų dienų, kurią pasirašė 560 mažeikiškių. Jie prašo mokesčio lengvatą dėl vaiko ligos taikyti nuo pirmos nelankymo dienos. Į posėdį atvyko ir keletas siūloma tvarka nepatenkintų tėvų atstovų.

Pagal projektą, teikiamą tvirtinti Savivaldybės tarybai, buvo planuota neskaičiuoti mokesčio už darželį tokiu atveju, jei vaikas serga daugiau nei tris dienas. Švietimo skyriaus vedėjas Apolinaras Stonkus politikams aiškino, kad tokiais mokesčių lengvatos nustatymo tvarkos pakeitimais siekiama suvaldyti chaosą, atsiradusį po to, kai gydymo įstaigos nebeišduoda pažymų pateisinti nelankytas dienas vaikui susirgus. Jis pastebėjo, kad labai suprastėjo lankomumas, vaikai piktybiškai nevedami į darželį ir dėl to patiriama nuostolių.
Vis tik tarybos nariai pritarė mero siūlymui – sprendimo projekto tvirtinimą atidėti ir jį išsamiau dar kartą išanalizuoti komitetuose, peticijų komisijoje.

 

4 Atsakymai į “Į peticiją atsižvelgta – mokesčio lengvatos tvirtinimas atidėtas”

 1. Kur nešami vogti papuošalai parašė:

  Buvo apvogta savo įvaikinto vaiko šeima, o daugelis auksinių papuošalų atsirado “ Sagės“ juvelyrinių papuošalų parduotuvėje. Gal kas gali parašyti šios parduotuvės šeimininko pavardę.Kaip tokie veikėjai gali prekiauti vogtais daigtais.Siūlyčiau visiems nei kojos ten nekelti, o tuo labiau ką nors ten pirkti.

 2. As parašė:

  Kiti bailūs ir išsižioję laukia kol kiti pasirūpins.visur taip yra,mandrūs šiaip parėkaut,o prie valdžios suskystėja

 3. ? parašė:

  „Keletas nepatenkintu tevu atstovu“ t.y. 4 tevai. Kiek ilgai likusieji tevai slepsis uz aktyviuju tevu nugaru laukdami kol kazkas kitas apgins ju interesus?

 4. rima parašė:

  valio ! tikrai dziaugiuosi del tokio sprendimo. Visdelto sioks toks pasiekimas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto