Į piceriją – su nuosavu peiliu

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Šeštadienį Mažeikių policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl neteisėto disponavimo nešaunamuoju ginklu – šį Baudžiamojo kodekso straipsnį mažeikiškiams retai tenka taikyti. Tokia veika prilyginama baudžiamajam nusižengimui ir už tai baudžiama bauda arba areštu.


Pareigūnai paėmė peilį

Šeštadienį apie pusę vienuoliktos vakaro incidentas kilo Laisvės gatvėje esančioje picerijoje „Charlie pizza“. Picerijos lankytojai pastebėjo, kad 61-erių metų L. K. su savimi turi peilį, apie tai buvo informuota policija. 
Peilis iš lankytojo paimtas, bus atliekama šio nešaunamojo ginklo ekspertizė.


Priskiriama prie nešaunamųjų ginklų

Ginklų ir šaudmenų kontrolės įstatyme sakoma, kad nešaunamasis ginklas – tai įrenginys ar daiktas, sukonstruotas ar pritaikytas naudoti kaip ginklas, kurio taikinys paveikiamas nenaudojant sprogstamosios medžiagos degimo produktų slėgio jėgos. 
Prie nešaunamųjų ginklų priskiriami šaltieji ginklai; templiniai ginklai; elektros šoko įtaisai; dujiniai ginklai (išskyrus dujinius pistoletus ir revolverius) ir pneumatiniai ginklai. Ūkinės ir buitinės paskirties peiliai prie nešaunamųjų ginklų kategorijos nepriskiriami.

One Reply to “Į piceriją – su nuosavu peiliu”

  1. Adomas parašė:

    {Ūkinės ir buitinės paskirties peiliai prie nešaunamųjų ginklų kategorijos nepriskiriami}.
    Nieko sau. Tai galima nešiotis „buitinės paskirties“ peiliuką skirtą kiaulėms skersti ir niekas tavęs nenubaus? O to „peiliuko“ geležtės ilgis apie 30 cm.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto