Į protesto akciją ruošiasi įsijungti ir mūsų rajono pienininkai

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Kantrybę praradę šalies pieno gamintojai kovo 30-ąją sostinėje organizuoja protesto akciją. Pienininkai pasiryžę ne tik traktoriais blokuoti kelius, bet ir pagrindinėje sostinės gatvėje surengti karvių paradą.
Į protesto akciją ruošiasi vykti ir mažeikiškių atstovai.

Tarpininkas – Žemės ūkio rūmai

Lietuvos pieno gamintojų asociacijos išplėstiniame tarybos posėdyje buvo nutarta Vilniuje protesto akciją su karvėmis surengti kovo 23 d., tačiau ši data perkelta į kovo 30-ąją – tą dieną Lietuvoje viešės Europos Sąjungos žemės ūkio ir kaimo plėtros komisaras Filas Hoganas.
Planuojama, kad akcijoje dalyvaus keli tūkstančiai ūkininkų iš visų šalies rajonų. Kai kurie į ją atvyks su technika.
Mažeikių rajone nėra pieno gamintojų asociacijos, todėl koordinatoriaus vaidmens ėmėsi Žemės ūkio rūmų atstovė rajono savivaldai Rūta Čaplinskienė. Specialistė informavo, kad jau atsiliepė pirmieji ūkininkai, ketinantys vykti į protesto akciją. Kaip bus organizuota kelionė, priklausys nuo dalyvių skaičiaus.
Devyniolika rajono ūkininkų dalyvavo ir Lietuvos pieno gamintojų asociacijos tarybos posėdyje, kuriame buvo aptarta sunki pienininkų situacija ir buvo nuspręsta surengti protesto akciją.
Pieno gamintojai nusprendė, kad ši akcija truks ilgiau nei dieną: bus statoma palapinė prie Žemės ūkio ministerijos ir, kol nebus įgyvendinti reikalavimai, protesto akcija, tik mažesnė (iki 30 dalyvių), bus tęsiama visą mėnesį.

Plačiau skaitykite laikraštyje.

3 Atsakymai į “Į protesto akciją ruošiasi įsijungti ir mūsų rajono pienininkai”

  1. ukininke parašė:

    o su traktoriais Mazeikiuose prie pieniniu negalima blokuoti kelius? nes tikriai nevisi nori vaziuoti i Viliniu

  2. karvute parašė:

    Kad ir nebus naudos…bet reikia parodyti kad kazkam dar rupi….investavo zmones pinigus graziai valdzia snekejo o dabar kur jie….

  3. mindaugas parašė:

    kad tik naudos butu….

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto