Į rajono upes – margųjų upėtakių jaunikliai

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Praėjusią savaitę dar lašišinių žuvų jaunikliais pasipildė trys rajono upės – Šerkšnė, Viešetė ir Lūšė.

Žuvininkystės tarnybos žuvivaisos skyriaus Trakų Vokės poskyrio darbuotojai, dalyvaujant Mažeikių rajono agentūros pareigūnams, į tris rajono upes išleido 7 tūkst. margųjų upėtakių jauniklių.
Tai jau ne pirmas šių upių įžuvinimas – gegužę į Šerkšnės ir Viešetės upes buvo paleisti 8 tūkst. šlakių jauniklių, pernai – 9 tūkst. šlakių ir 7 tūkst. margųjų upėtakių, 2014 metais – 9 tūkst. šlakių, o prieš ketverius metus – net 15 tūkst. šlakių jauniklių.
Įžuvinamos ne tik šios upės – Mažeikių rajono savivaldybė beveik už 4 tūkst. eurų nupirko 130 tūkst. vienetų starkių mailiaus ir jį suleido į Juodeikių vandens telkinį.
Kaip sakė žvejų asociacijos „Žemaitijos žvejai“ vadovas Linas Uselis, buvo pasitarta, išrinktos trys telkinio, esančio prie naftos perdirbimo gamyklos, vietos, kur starkiai turėtų geriausiai prisitaikyti,  ir šios žuvys ten suleistos.

One Reply to “Į rajono upes – margųjų upėtakių jaunikliai”

  1. Iš TS-LKD Onytės Kyšininkytės nuotykių albumėlio parašė:

    Kaune teista už kyšininkavimą, TS-LKD narė(!), ona- danutė gricienė,- po to savo Kauno Žaliakalnio lopšely-daržely su savo iš kriminalizuotos aplinkos kilusia pavaduotoja alma žilinskiene net suorganizavusi kyšių ir duoklių išmušinėjimo gaują! Voliota ir kočiota spaudoje, internete, TV, turinti problemų dėl alkoholio, pati net teisme nesugebanti paaiškinti už ką atleidžia iš darbo žmones, teismuose prieš mane iššvaisčiusi virš 50 tūkstančių litų mokesčių mokėtojų pinigų, mokėdama man priteistas sumas bandžiusi nuvogti nuo manęs dalį pinigų (juos „išlupti“ iš „garsiosios vadybininkės“ prireikė net Generalinės prokuratūros ir VMI pagalbos!!!) ir t. t. ir t. t.- sėdi sau, direktoriauja kavutės su brendžiu įkalus!? Žandus papūtus ir ką! O ko nesėdėt, jei už nugaros TS-LKD partijos bendraminčiai, giminingos sielos, o virš jos savivaldybėje dar kupčinsko sukonstruota sėdi iš tokių gricienių gaunamų kyšiukų mylėtojų visa piramidė! Ištrauksi tokį bagdoniuką iš pagrindo ir piramidė gali griūti! O siaube! Šitiek dirbta, šitiek sunkumų ir gėdos pergyventa! Na, bet vertėjo pasistengti! Pinigėliai tik maloniai šlama, tarytum ošia!.. Svarbiausia – sąžinę kaip nors užsiliūliuoti, ir nutaisyti snukelį – lyg aš čia ir ne prie ko! Tokias gricienes skiria, nuima ir myli savivaldybių merai. Paplokime jiems! P. S. TIESA – ONA DANUTĖ GRICIENĖ yra TS-LKD narė!!! Korupcijos pažiba!! Būk TS-LKD ir vogsi, grobsi kiek norėsi! Jei kas – tave balne už kanopų prilaikys partijos bendraminčiai, onytės kyšininkytės klonai! Apsidairyk, tokių Tavo aplinkoje pilna!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto