Į RIMI parduotuvę veža nemokamas autobusas

Mažeikių ir aplinkinių miestelių gyventojai Žemaitijos gatvėje įsikūrusį „RIMI Hypermarket“ prekybos centrą nuo šiol gali pasiekti itin paprastai – nuo balandžio mėnesio juos ten kasdien jau veža nemokamas autobusas, kursuojantis 5 kartus per dieną darbo dienomis ir 3 kartus per dieną savaitgaliais.

Gyventojų patogumui

Mažmeninės prekybos tinklas „Rimi Lietuva“ užsakyti nuolatinį į „RIMI Hypermarket“ parduotuvę vežantį autobusą nusprendė siekdamas užtikrinti didesnį patogumą miesto gyventojams.
„Siekiame, kad mūsų pirkėjams pasiekti didelį prekybos centrą ir parsivežti pirkinius būtų patogu net ir neturint asmeninės transporto priemonės. Taip pat pagalvojome ir apie šalia esančių miestelių gyventojus – autobusas apvažiuoja net tik visą Mažeikių miestą“, – sako „Rimi Lietuva“ viešųjų ryšių vadovė Giedrė Bielskytė.
Kiekvienoje stotelėje kabo specialūs grafikai su važiavimo laikais. Pirmasis autobusas darbo dienomis stotį palieka 8.00, paskutinis – 20.00 val.

Pasiekia ir Sedą

Spalvingais lipdukais papuoštas ir iš tolo pastebimas autobusas savo maršrutą pradeda Mažeikių autobusų stotyje. Jo kelionė nuo autobusų stoties iki „RIMI Hypermarket“ trunka maždaug 25 minutes, pakeliui sustojant dar keliose stotelėse. Pasiekęs prekybos centrą autobusas toliau pro Tirkšlius ir Šerkšnėnus važiuoja į Sedą, o iš jos grįžta į Mažeikius. Sedos gyventojams kelionė iki „RIMI Hypermarket“ trunka maždaug pusvalandį. Tuomet autobusas grįžta į autobusų stotį, parveždamas jau apsipirkusius gyventojus, ir čia po kiek laiko vėl pradeda savo kelionę.

16 Atsakymų į “Į RIMI parduotuvę veža nemokamas autobusas”

 1. Supykau parašė:

  Mano vaikas buvo IŠVARYTAS, nes matai drįso į kuprinę prekes susidėt vietoj maišo (nematau prasmės šiukšles namo tempti kai yra kuprinė). Idiotizmas. Gal ir mane išvarys jei su kuprine įlipsiu? Gal man rankinuką ar “tašę” dabar pirkt sau ir savo vaikui?

 2. Evelinai parašė:

  Kino teatras buvo, kiek žmonių eidavo? Su žmona sėdėjom ir dar 2 žmones. Bažnyčia dar vieną tokiom kaip Jūs Evelina gal ir praverstu.

 3. Rokas parašė:

  Pati baisiausia administracija tame prekybos centre, kaip buvo apmulkinti primant i darba darbuotojai, net daugelis atsisake dirbusiu darbuoveciu, o po trieju menesiu liko zmones be darbo , RIMI administracija, jei galima pavadinti , kuri nesugeba bendrauti su darbuotojais, vykdomas santazas , geri specialistai atleidinejami is darbo, pazeidziamos zmoniu teises, o ypac vyresnio amziaus .

 4. Evelina parašė:

  Aš manau, kad galėjo vietoj rimi pastatyti, kino tetra, būtų žymiai geriau, kiek žmonių lankytu iš visur, telšių nes arčiau mažeikių skuodo ir kitų miestų būtų daug turistų pagerėtų miestas, bet nieko valdžia neišmano, kaip jiems geriau, tegul pamasto su galva, o ne su subine, kas pritariat parašykit?

 5. IKI parašė:

  Pats geriausias prekybos centras Mažeikiuose yra prekybos tinklas IKI. Kainos normalios, prekės nesugrūstos, patogus prekių išdėstymas, malonus aptarnavimas ir t.t. Be maisto šioje parduotuvėje (Sedos gatvėje), gali rasti ir kitų prekių – kvepalų, papuošalų, aukso – sidabro gaminių ir t.t.

 6. mazeikiete parašė:

  Tai juokinga, kad tokia aferisciu klanas klesti tame prekybos centre vadovaujama ponios Gelzinienes Vilmos, nesiskaitoma su darbuotojais, zmones laiko vergais, pati brangiausia parduotuve. Is vis siulyciau pirkejams rinktis kitus prekybos centrus.

 7. JUOKDARIAI parašė:

  TRUKSTA ZODZIU GRINI KLAUNAI-PATS BRANGIAUSIAS PC MAZEIKIUOSE-DAR GAL VIZOS BOKSTA PASTATO

 8. mazeikietis parašė:

  sumazintu kainas,nereiketu ne autobuso

 9. Vardas (privalomas) parašė:

  Reiks pasivazineti su vaikuciais…

 10. Vardas (privalomas) parašė:

  Kad tik „Autobusų parkas“ nebankrutavęs.:D Jau iš savo lėšų nemokamai tikrai nevežioja, galit būt ramūs…

 11. hh parašė:

  Sauni idėja

 12. as parašė:

  Nors as gyvenu Mazeikiuose, bet RIMI taip ir nebuvau dar. Taip greit pastate, kad baisu ten ir eit, o pigumu tikrai negali pasigirt, tai ko man ten, net jei nuveztu neisiu.

 13. alina parašė:

  ai brangi skyle-:)sutapimas-nueinu mesytes nusiperku,ir dar kortele gaunu….dalijo.ir nebesu buvusi.;

 14. man parašė:

  atrodo, kad greiciau bankrutuos autobusu parkas, jug nemokamai gales vazineti :))) kas zino eisiu as i rimi ar ne…

 15. Vardas (privalomas) parašė:

  BAlandžio 1 jau praėjo…

 16. vau parašė:

  ar cia bajeris ar RIMI jau ruosiasi Mazeikiuose bankrutuot??????? nesistebeciau, kad ir bankrutuotu nes tu prekybcentriu Mazeikiuose kaip krisikta…ddddddd,……:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*