Į Seimą mažeikiškiai delegavo L. Nagienę ir V. Ąžuolą

Mažeikių miesto ir rajono rinkėjams atstovaus Laima Nagienė ir Valius Ąžuolas, iškelti tos pačios partijos – Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos. Nuotr. iš redakcijos archyvo

Naujajame Seime Mažeikiams atstovaus Laima Nagienė, kurią iškėlė Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga. Žemaitijos šiaurinėje apygardoje didžiausią rinkėjų pasitikėjimą pelnė tos pačios partijos atstovas, dabartinis Seimo narys Valius Ąžuolas.
Abu politikai surinko per 60 proc. rinkimuose dalyvavusių rinkėjų balsų, abu savo konkurentus – Mažeikių ir Akmenės rajonų savivaldybių merų pavaduotojus – įveikė didele persvara.

Persvara akivaizdi

Kad L. Nagienė mažeikiškiams atstovautų Seime, pageidavo šiek tiek per 7,8 tūkst. arba 66 proc. prie balsadėžių atėjusių Mažeikių apygardos rinkėjų. Dėl Seimo nario mandato ji rungėsi su į antrą turą rinkėjų valia išėjusia Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų atstove L. Rimkiene.
Po pirmo rinkimų turo balsų skirtumas tarp šių kandidačių buvo beveik 1,6 tūkst. balsų, po antro – 4,3 tūkst.
Už L. Nagienę savo balsus atidavė visose 17 apylinkių balsavusių rinkėjų dauguma.
Žemaitijos šiaurinėje apygardoje dabartinis Seimo narys V.Ąžuolas buvo ryškus lyderis jau po pirmo rinkimų turo. Nuo į antrą turą patekusio socialdemokrato Tomo Martinaičio jį skyrė beveik 4 tūkst. rinkėjų balsų. Antrame ture už dabartinį parlamentarą balsavo beveik 8,2 tūkst. rinkėjų, arba 3,6 tūkst. daugiau nei už jo konkurentą.
Žemaitijos šiaurinei apygardai priklauso dalis Mažeikių ir Skuodo rajonų bei Akmenės rajonas. Vyriausiosios rinkimų apygardos duomenys byloja, kad Seda, Viekšniai, Tirkšliai ir visos mūsų rajono kaimiškosios apylinkės, įeinančios į apygardą, pasisakė už V. Ąžuolą.

Nauda rajonui padvigubės

V. Ąžuolas, vertindamas rinkimų rezultatus, „Santarvei“ teigė: gerai, kad Mažeikių miestui ir rajonui atstovaus tos pačios partijos kandidatai.
„Galėsime tas pozicijas sustiprinti, padvigubinti. Sujungę jėgas, manau, pajėgsime kraštui daug nuveikti“, – kalbėjo rinkimus laimėjęs parlamentaras.
Politikas pasidžiaugė, kad kartu dėl mūsų krašto dirbs su L. Nagiene, kuri dar būdama Savivaldybės administracijos direktorė padarė daug ir gerų darbų.
„Jau tada jos tikslas buvo dirbti kraštui. Gal ji kartais būdavo per griežta, šiek tiek paspausdavo stipriau ir Savivaldybės administracijoje dirbantiems žmonėms tai nepatikdavo. Bet to reikia, nebegali Mažeikių rajonas tuo miego ritmu gyventi“, – samprotavo pašnekovas.

Visas straipsnis – antradienio laikraštyje.

8 Atsakymai į “Į Seimą mažeikiškiai delegavo L. Nagienę ir V. Ąžuolą”

 1. labai zema parašė:

  Keistai atrodo vienas dalykas. Kodel, reklamuodamas nenormalia rimkiene, savo autoriteta trypia tikybos mokytojas, ateitininku vadas, baznycios tarnas Auryla. Ar Rimkienes elgesys jam atrodo normalus ir pateisinamas? Konservatoriai yra labiausiai parsidavusi gauja, tautos ir valstybes zudike

 2. ŠĮ KARTĄ DAUGUMA MIESTIEČIŲ parašė:

  balsavo ne tai, kad už Nagienę (ta irgi „gera šventuolė“), bet daugiau, kad prieš Rimkienę, apie kurios „cirkus“, norint pasiekti aukščiausios valdžios lovį, net sakmės mieste sklinda. O ta Rimkiienės arogancija, kitų menkinimas, tikslų siekimas net per galvas, įstatymų neišmanymas arba piktybiškas jų laužymas, vardant tos savo valdžios siekio, tai daug kam iš miestiečių yra žinoma puikiai, o dalis ir patyrę tai. Taigi, šį kartą rinkėjai balsavo ne „UŽ“, bet „PRIEŠ“, ir tai daryta prieš Rimkienę, labaus sunkaus charakterio ir arogantišką žmogų, kuris vien dėl šių neigiamų savybių niekada nelaimės rimtų rinkimų, tūnos tik vietinėje Taryboje. Jog Konersvatorių partijos viršūnėlė nelabai „žavisi“ p. Lina, parodė ir jos reitingavimas Konservatorių partijos sąraše daugiamandatėje apugardoje, kurioje Rimkienė tebuvo reitinguota berods tik 66 vietoje, o tai faktiškai „dugnas“. Tai tik įrodo, kad partijos vadai nemapo joje perspektyvios politikės, yra partijai tik pagalbininkė. P.s. dabar po eilę metų nesėkmių logiška būtų keisti Mažeikių sk. vedlę, nauji vėjai ir naujas vadas gali pakeisti ir miestiečių požiūrį į partiją, bet matyt vietiniai konservatoriai „miega“ arba „bijo“ p. Linos.

  1. Šiaip parašė:

   Tiesos nemažai. Konservatoriškas kvapelis, kurį paleido Kaktys parduodamas Mažeikių naftą, dar neišsisklaidė ir konservatoriams dar ir šiandien tenka srėbti tą prisvilusią košę. O dėl reitingavimo, tai reitinguoja rinkėjai, o ne partinė viršūnėlė. Reitingavo tik tie kurie balsavo už konservatorių sąrašą. Mažai rajone tų palaikančių, mažai ir tų kas reitingavo. O siūlymai dėl naujo vado panašesni į užkulisinio perversmo pradžią. Valdžia ne gaunama. Valdžia imama.(Anūkas-išimtis) Kai atsiras rajone lyderis gebantis perimti konservatorių vairą, tada ir paaiškės ar bėgant nuo vilko ant meškos neužšoko rajono konservatoriai.

 3. parašė:

  Manau, kad nieko gero iš pseudo valstiečių nebus miestui ir rajonui, 100 procentų, tas pats kas ir buvęs seimo narys tik skirtumas, kad tada jis buvo pozicijoje o šie dabar opozicijoje !

 4. antanas parašė:

  Rezultatą lėmė Rimkienės „šokis“ su Jurkumi ir Trakiniu.

 5. to to Anonimas parašė:

  O aš manau, kad konservatoriai ne tą žmogų pasirtinko. Rimkienė ne tik niekada nelaimės rinkimų, bet ir nuolat žlugdys partijos autoritetą.

 6. to anonimas parašė:

  Manau, su Rimkiene viskas gerai, tik ne tą partiją ji pasirinko.

 7. Anonimas parašė:

  Su išrinktais viskas gerai,bet jų partija apgailėtina.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto