Į startą – dvylika komandų

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Rungtynių maratoną pradėjo dvylika rajono krepšinio čempionate dalyvaujančių komandų. Pirmenybėse, kur finalai numatyti balandžio mėnesį, sužaisti pirmieji susitikimai.


Čempionai patyrė pralaimėjimą 

Rajono krepšinio pirmenybėse dalyvauja dvylika komandų – neliko praėjusį sezoną bronzos medalius iškovojusios „Kvistijos“, nerungtyniaus „Hertel“, „NSK“ ir „Ventus“ ekipos, jas pakeitė Mažeikių sporto mokyklos šešiolikmečiai ir vėl į turnyrą grįžusi Tirkšlių komanda. 
Pirmajame ture užfiksuotas ir pirmasis praėjusio sezono rajono čempiono „Sedulos-Aibės“ pralaimėjimas – sediškius rezultatu 57:51 nugalėjo ketvirtos vietos laimėtoja „Nafmera“. Pirmąsias pergales iškovojo „Kvistija-RV“, „Ekovalis“, „Varduva“, „Translandija“ bei „Grandai“.


Vyks trimis etapais 

Kaip informavo organizatoriai, rajono krepšinio čempionatas vyks trimis etapais, planuojama, jog finalai bus balandį. 
Pirmajame etape visos komandos tarpusavyje susitinka po vieną kartą, antrajame pirmą šeštą vietas  užėmusios komandos suformuoja A grupę ir vieno rato sistema žaidžia dėl galutinių pozicijų atkrintamosiose varžybose. Septintą dvyliktą vietas užėmusios komandos liks B grupėje ir rungsis dėl dviejų likusių kelialapių į atkrintamąsias varžybas.
Trečiajame etape visose atkrintamosiose varžybose žaidžiamos dvejos rungtynės, o nugalėtojas nustatomas pagal geresnį abejų rungtynių įmestų ir praleistų taškų santykį. Ta pati sistema galioja ir pusfinaliams bei finalams.
Varžybos vyksta šeštadieniais ir sekmadieniais M. Račkausko gimnazijos ir „Ventos“ progimnazijos sporto salėje, varžybų pradžia – nuo dešimtos valandos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto