Į svetimą sodybą – su rogutėmis

Apie nelauktą svečią su rogutėmis savininkams pranešė kaimynė. Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Negyvenamos sodybos, statybos ir toliau masina vagišius. Kaip liudija faktai, net tik „profesionalus“, bet ir mėgėjus.

Apie neprašytą svečią pranešė kaimynė

Pirmadienio rytą viena V. Kudirkos gatvės gyventoja pastebėjo, kad nepažįstamas vyriškis vaikštinėja po gretimos negyvenamos sodybos kiemą. Ji apie neprašytą svečią informavo sodybos savininko mamą, kuri dėl to kreipėsi į policiją.
Atvykęs policijos pareigūnų ekipažas svetimo namo kieme sulaikė 53-ejų metų V. O., kuris ant rogučių jau buvo užsidėjęs ir taikėsi išvežti penkis vienetus metalinio kampuočio.
Pasak rajono Policijos komisariato atstovės spaudai Violetos Grigaitienės, ikiteisminis tyrimas pradėtas tik šiomis dienomis, nes baigtos įvykio aplinkybių tikslinimas, sodybos šeimininkas buvo išvykęs į užsienį. Iš viso buvo bandyta pagrobti turto už 378 litus.

Vagysčių iš statybviečių virusas plinta

Vagysčių iš namų ir statybviečių, kai akiplėšiškai braunamasi į vidų, virusas plinta: pirmadienio rytą pastebėta, kad apvogta sodyba Užventėje. Vagys šeimininkams pridarė didelių nuostolių – išlaužę duris iš gyvenamojo namo jie pagrobė vonią ir centrinio šildymo gyvatuką, iš ūkinio pastato – įvairių įrankių.
Šeimininkai patyrė daugiau kaip šešių tūkstančių litų nuostolį.

One Reply to “Į svetimą sodybą – su rogutėmis”

  1. K parašė:

    Dirbti reikia dirbti,aisku jie turi greitaeigia technika ,,rogutes,tai sunku buvo suciupti..gerai kad kaimynai.Metalo supirktuves griezciau tikrinti reikia ir netingeti patiems pajudeti vygdant tyrimus…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto